Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

  • 2016-03-14, o 20:21
  • 234
  • 97 243
  • 172
  • 165

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Też zastanawiam się nad jakimś kolorem z Neonail. Na pewno jakiś wypróbuje bo coraz bardziej o nich głośno :)

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

semilac, jest trwały dobry niedrogi i mają wiele kolorów do wyboru

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Zgadzam się z koleżanką. Ja również robię sobie sama w domu hybrydy zestawem Semilaca. Paznokcie i trzymają się nawet 3 tygodnie.

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Jak dla mnie Makear. Lakiery się długo trzymają, nie odpryskują, mają świetny połysk i później łatwo je ściągnąć nie uszkadzając przy tym płytki paznokcia. Aceton oczywiście z tej samej firmy więc może dlatego tak wygodnie się je ściąga

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

A ja wkońcu doczekałam się tych lakierów makear.znalazlam je przez  przez czysty przypadek . I mogę powiedzieć ,ze mają najlepszy wybór kolorów. poza tym mają np lakiery , które pod kątem padania światła zmieniają swój kolor ;)

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Ja zdecydowanie wolę gelcolor od opi, niż lakiery hybrydowe. teoretycznie zasada ta samoa natomiast po zdjęciu totalnie inny efekt. wkońcu nie mam słabych i połamanych paznokci po zdjęciu gelcolor

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Polecam Cuccio, mimo że Semilac też jest jak najbardziej ok. :)

Beauty & Nails

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

ja wlasnie ostatnio tez trafiłam na MakeAr i faktycznie wybór kolorów maja całkiem spory. a do tego zauważyłam ze trwałe są! fajne, tylko nie wszędzie jest je łatwo dostać! ale warto się rozglądać.

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Śmiało mogę przyznać, że MakeAR jest u mnie numerem jeden. Super kryje i się nie zmywa. Trwałość godna podziwu 

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Dla mnie bezkonkurencyjne sa hybrydy z EM Nail :) nie spodziewalam sie, ze za taka kasę bedą mi sie tak dlugo trzymac. Zarazilam nawet swoje kolezanki miloscia do tej marki (rofl)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: