Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

  • 2016-03-14, o 20:21
  • 234
  • 97 412
  • 172
  • 165

Ja całym sercem polecam nailaca, mają świetne kolorki i nie uczulają :)

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Dla mnie neonail

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Ja od jakiegoś czasu używam hybryd z Makear i bardzo sobie chwalę. Są trwałe, trzymają nawet do 5 tygodni ;) Paletę odcieni mają ogromną więc jest w czym wybierać ;) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Indigo uwielbiam :)
K.K.

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Cześć,

ja zdecydowanie polecam Simply Nails Professional, jestem bardzo zadowolona z tych lakierów, uwielbiam ich kolory i konsystencje. Mają super cene i łatwo się je ściąga ;))

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Ja używam firmy Makear, maja najlepsze pędzelki według mnie, długo się trzymają na paznokciach, bo do 6 tygodni bez odprysków i mają chyba największy wybór kolorów ;) 

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

ja tez makear, ale dlatego, że mają najlepszą gęstość, nie zalewam nimi skórek, praktycznie nigdy, no i kolorów jest multum :)

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

neonail

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Czyli coś w tym jest, że lakiery Makear to naprawdę solidna firma :) Bo rownież ich używam, uwielbiam je ze względu na trwalość-noszę hybrydy prawie miesiąc,super krycie i oczywiście skład , wczesniej przy używaniu Semilaca miałam problem z ciągłym odpadaniem hybrydy po zaledwie kilku dniach, teraz to już przeszłość:)

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

ja się przerzucilam po prostu z semilac, ktory mnie uczulił strasznie, a cenowo są podobnie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: