Najlepsze kosmetyki z firmy FARMONA

  • 2015-11-26, o 19:53
  • 30
  • 13 542
  • 19
  • 25

Najlepsze kosmetyki z firmy FARMONA

Hej!

 

Bardzo lubię kosmetyki naturalne albo takie, które nie wyłącznie chemiczne. Wypróbowałam już kilkanaście produktów z firmy Farmona i bardzo mi się spodobały. 

 

Chciałabym wypróbować kolejne, bo moim zdaniem są to kosmetyki bardzo dobrej jakości w niewielkich cenach. Czy możecie polecić mi jakieś, których Wy próbowałyście i które najlepiej się sprawdziły?

 

Ja jestem najbardziej zadowolona z

1. Masła do ciała o zapachu czekolady i orzechów pistacji - obłędnie pachnie, można by to jeść z opakowania:D prawdziwa aromaterapia, dobrze nawilża i odżywia skórę, jest bardzo gładka w dotyku

 

2. Peelingu o zapachu szarlotki z bitą śmietaną i cynamonem - zapach równie fantastyczny i bardzo intensywny (w tym pozytywnym znaczeniu), peeling dobrze spełnia swoje zadanie, porządnie ściera, pozostawia wrażenie dobrze doczyszczonej skóry, gładziutkiej w dotyku, bardzo przyjemny w zastosowaniu

 

3. Mgiełki do włosów farbowanych z serii Radical - podkreśla kolor włosów, jakby go wyostrza i bardzo ładnie nabłyszcza

 

4. Kremu z serii Dermacos AntiRedness - ma działanie nawilżające, jest wydajny

 

5. Regenerującego szamponu Radical do włosów farbowanych - dobrze spełnia swoje zadanie

 

Zamówiłam już kolejne produkty, więc będę testować dalej. Napiszcie, co Wy polecacie z tej firmy?

 

Pozdrawiam serdecznie 

Jana

 

 

 

 

Jana

Re: Najlepsze kosmetyki z firmy FARMONA

dla mnie farmona nie jest dobrą firmą

Re: Najlepsze kosmetyki z firmy FARMONA

ja nie mam nic z tej firmy

Re: Najlepsze kosmetyki z firmy FARMONA

Miałam sZampon był dobry

Re: Najlepsze kosmetyki z firmy FARMONA

Ja miałam peeling do ciała i byl super :)

Re: Najlepsze kosmetyki z firmy FARMONA

Z Farmony lubię serię Tutti Frutti. Mój ulubiony zapach to owoce leśne;)

Re: Najlepsze kosmetyki z firmy FARMONA

Z Farmony lubię serię Tutti Frutti. Mój ulubiony zapach to owoce leśne;)

2015-12-10 19:02:31 autor Lilianna

mój również :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepsze kosmetyki z firmy FARMONA

lubię  szampony  

Re: Najlepsze kosmetyki z firmy FARMONA

Można gdzieś stacjonarnie dostać Farmonę?

Re: Najlepsze kosmetyki z firmy FARMONA

Można gdzieś stacjonarnie dostać Farmonę?

2015-12-18 22:40:58 autor riley

Bardzo dużo z ich kosmetyków można dostać w Rossmannie. Seria Radical jest popularna w aptekach. W Biedronce czasami są szampony z Farmony. Pewnie jeszcze także w innych miejscach, ale o tych akurat mi wiadomo.

Jana

Re: Najlepsze kosmetyki z firmy FARMONA

mam szampon z natury albo rosmanna

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: