Najlepsze Eyelinery

  • 2011-08-23, o 18:05
  • 36
  • 13 372
  • 21
  • 32

Najlepsze Eyelinery

Jesli macie swoje sprawdzone najlepsze waszym zdaniem eyelinery to podzielcie sie wrazeniami
Moim ulubionmy jest eliner w zelu firmy Maybelline+pedzelek

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Najlepsze Eyelinery

Miałam 3 linery z Golden Rose (taki z pędzelkiem) ale bardzo szybko wysechł ale nakładał się całkiem nieźle, od Pierre Rene w pisaku ale kreska była bardzo blada i ciężko się go nakładało i ostatni i chyba najlepszy z Lovely ma bardzo intensywny czarny kolor, bardzo łatwo się nakłada i dozuje, nie kruszy mi się na końcach (a spotkałam się gdzieś z taką opinią) i jeszcze ani razu mi się nie odbił na powiece, więc uważam że jest bardzo dobry. A żelowego jeszcze nie miałam więc nie wiem czy mi się podoba:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Najlepsze Eyelinery

Ja nie mam sprawdzonego eyelinera bo wszystkie jakie dotąd stosowałam były podobne i osadzały się na rzęsach
A mam pytanie ile kosztuje ten w żelu ?

Re: Najlepsze Eyelinery

AiszkaArabskiSwiat popieram rewelacyjny jest ten eyeliner z maybelline, nawet chcac wyprobowac go na kims innym, na kims kto pracuje w mc donald -zie przetrwal moj test a wiec na prawde godny uwagi

www.suonko82.blogspot.it

Re: Najlepsze Eyelinery

Hej dziewczyny,
ja ostatnio zakupiłam sleek ink pot gel eyeliner fajny jest nie wykrusza się (bo niektóre wręcz się odłupywały z czasem) łatwo się prowadzi kreskę i trzyma się cały dzień.

pozdrawiam, Anka

Re: Najlepsze Eyelinery

ja kupiłam sobie z essence w żelu, jeszcze kupić pędzelek i będziemy testować:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepsze Eyelinery

Hej dziewczyny,
ja ostatnio zakupiłam sleek ink pot gel eyeliner fajny jest nie wykrusza się (bo niektóre wręcz się odłupywały z czasem) łatwo się prowadzi kreskę i trzyma się cały dzień.

Aftertaste

jak się sprawuje ten liner? i za ile kupiłaś? jestem ciekawa bardzo

Re: Najlepsze Eyelinery

Hej dziewczyny,
ja ostatnio zakupiłam sleek ink pot gel eyeliner fajny jest nie wykrusza się (bo niektóre wręcz się odłupywały z czasem) łatwo się prowadzi kreskę i trzyma się cały dzień.

Aftertaste

jak się sprawuje ten liner? i za ile kupiłaś? jestem ciekawa bardzo


moja znajoma, która go ma właśnie tego sleeka jest b. zadowolona natomiast druga bardziej z Bobby Brown..

za 2 tyg lece do Londynu to sobie parę rzeczy ze sleeka pokupuję )

Re: Najlepsze Eyelinery

Ok 25 zł z wysyłką na allegro od użytkownika nowaszka razem z paletą au naturel Z linera nadal jestem bardzo zadowolona, jedyny mały minusik -strasznie ciężko się go zmywa, zwłaszcza z łapy o którą maziam najpierw Nadmienię, że mam oczy bardzo wrażliwe, potrafię "popłynąć" rzewnymi łzami od kosmetyków nawet jeśli wcześniej było ok, a liner nic takiego nie wywołał na szczęscie a mam go już miesiąc.

pozdrawiam, Anka

Re: Najlepsze Eyelinery

A w drogeriach dostępne sa takie linery ?

Re: Najlepsze Eyelinery

A w drogeriach dostępne sa takie linery ?

Paola

Jeżeli chodzi o sleek to nie, tylko sklepy internetowe. Ja jeszcze nie trafiłam na dobry liner. Właściwie miałam dwa. Pierwszy z oriflame ten w żelu z kolekcji giordani gold. Nie polecam. Kreska na pewno nie była czarna, ale to dla mnie mały problem. Główny to, bardzo szybko wysechł. Właściwie po 3 miesiącach był już tak twardy, że na pędzel nie dało się go nałożyć. Kupiłam go zaraz po wprowadzeniu do katalogu i już nigdy nowości. Drugi miałam płynny z maybellin i był o wiele lepszy. Miał fajny pędzelek, kolor czarny. To był mój pierwszy eyeliner i z początku się na niego wściekałam bo nie umiałam kreski dobrze namalować. Ale służył i przynajmniej rok i jest godny polecenia.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: