Najbardziej polecany samoopalacz do twarzy

  • 2012-08-17, o 18:37
  • 65
  • 30 197
  • 30
  • 48

też chciałam polecić tą serię z Bielendy ;] poza tym jest ona również polecana przez Youtuberki, a zgodzicie się ze mną że nie kosztuje również dużo także można zainwestować te ok 35 zł na oba produkty

Re: Najbardziej polecany samoopalacz do twarzy

też chciałam coś o tym z bielendy napisać, nie wiem, czy jest najbardziej polecany, ale mi sie podoba, ze nie zostawia plam, testowałam wiele samoopalaczy, ale wiekszosć z nich słaba była, zima mąż sprezentował mi własnie ta z bielendy argan bronzer i nie powiem, bo wyróżnił się na tle innych samoopalaczy,. nie zostawiał plam, szybko się wchłaniał, tak więc na plus.

na opakowaniu było napisane, ze mozna dodac do kremu, ale ja używałam samodzielnie.

Ja używam: Soraya, Samoopalający krem do twarzy i ciała dla ciemnej i jasnej karnacji

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najbardziej polecany samoopalacz do twarzy

pianka magic bronze mimo wiekości jest wydajna,ponieważ mam już jakiś czas i nie czuje aby dużo z niej ubylo:) więc smiało:)

2015-05-27 20:23:33 autor rosiehw

Piankę już też kupiłam i wydaje mi się, że jest bardziej wydajna od kremowych samoopalaczy, a przede wszystkim łatwiej się ją nakłada, bo nie trzeba jej mocno wcierać. Ale to dopiero poczatkowe spostrzeżenia, bo to świeży nabytek:)

Re: Najbardziej polecany samoopalacz do twarzy

Ja tą piankę magic bronze mam już parę tygodni, daje dobre efekty, nie zostawia smug i jest dobra na wyjścia, kiedy chcemy mieć ładny efekt opalenizny :) Oczywiście postaram się złapać też troche naturalnego słońca, ale póki co ta pianka mi wystarcza

Re: Najbardziej polecany samoopalacz do twarzy

Chyba musze zakupić te piankę, gdybym potrzebowała szybko "opalić" twarz.. zwłaszcza na większe wyjścia ;)

Re: Najbardziej polecany samoopalacz do twarzy

Ten argan bronzer jest spoko, bo ma przyjemna konsystencje i nie trzeba uzywac go duzo, zeby widziec efekt. Dla mnie skora wyglada zdrowo, ma ladny swiezy zlocisty koloryt 

Re: Najbardziej polecany samoopalacz do twarzy

Z doświadczenia odradzam samoopalaczy!

Re: Najbardziej polecany samoopalacz do twarzy

Chyba musze zakupić te piankę, gdybym potrzebowała szybko "opalić" twarz.. zwłaszcza na większe wyjścia ;)
2015-07-13 22:47:20 autor KamiluŚkaa

Chyba nie zaryzykowałabym użycia bielendowej pianki Magic Bronze do twarzy, ponieważ na opakowaniu producent poleca ją do ciała. Do twarzy lepiej spróbować Argan Bronzer tej samej firmy, ponieważ jest on dedykowany do tej partii ciała.

Re: Najbardziej polecany samoopalacz do twarzy

do twarzy nie stosuje żadnych samoopalaczy i nie zamierzam ,wole zwykły bronzer

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: