Najbardziej nawilzajace kremy,skladniki dla cery ,pod oczy

  • 2013-02-21, o 00:03
  • 45
  • 21 059
  • 27
  • 39

Najbardziej nawilzajace kremy,skladniki dla cery ,pod oczy

Czytam i czytam i okazuje sie ze wiekszosc kremow tzw przeciwzmarszkowych to chwyt reklamowy tzw" Sciema" okazuje sie ze najlepszym nawilzaczem skory sa produkty ktore zawieraja w swoim skladzie mocznik ,moze to byc najzywklejszy krem z apteki ale musi zawierac mocznik i to jest najlepsze nawilzenie naszej skory czesto kremy tluste zbyt obcizaja skore i tak naprawde wbrew pozorom nie nawilzaja ja dobrze w przeciwienstwie do MOCZNIKA
Pod oczy -delikatna skore pod oczami -polecane sa najbardziej zeby nie podraznic oczu TO:
-WAZELINA (pod oczy)
-SHEA KARITTE
lub po prostu smarujac cala twarz rowniez delikatna skore pod oczami kremem z MOCZNIKIEM -jest on jak najbardziej uniwerslany nie podraznia ,nie obciaza nie zapycha co sparwdza sie przy skorze tlustej ktora potrzebuje nawilzenia NIE NATLUSZCZENIA NIE OBCIAZENIA!

[youtube:28ssdzgt]http://www.youtube.com/watch?v=w0nd_VpQWYc&list=UUPXfla3qFiLLXZxQpPsyBMg&index=12[/youtube:28ssdzgt]

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Najbardziej nawilzajace kremy,skladniki dla cery ,pod oczy

ja patrze na skład kremu przez zakupem i tyle

Re: Najbardziej nawilzajace kremy,skladniki dla cery ,pod oczy

Ja do tej pory rzadko patrzyłam na skład, dopiero ostatnio zaczęłam zwracać na to uwagę ;)

Re: Najbardziej nawilzajace kremy,skladniki dla cery ,pod oczy

Kwas hialuronowy. Są sera z tym składnikiem i one tak łądnie napinają skórę - jest to napięcie od nawilżenia. Coś wspaniałego. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najbardziej nawilzajace kremy,skladniki dla cery ,pod oczy

Poza kwasem hialuronowym w kremie pod oczy dobrze żeby byl ktorys ze składników : aloes, kofeina, antyoksydanty, ekstrakt z zielonej herbaty, peptydy, witsmina c i e

Re: Najbardziej nawilzajace kremy,skladniki dla cery ,pod oczy

agata jaki to krem ?

Re: Najbardziej nawilzajace kremy,skladniki dla cery ,pod oczy

Żaden konkretny podałam tylko skladniki na ktore warto zwrócić uwagę

Re: Najbardziej nawilzajace kremy,skladniki dla cery ,pod oczy

Witamina C, która rozjaśnia skórę, witamina E, dodatkowo obie są antyoksydantami, kwas hialuronowy, alantoina, pantenol. Kofeina pobudza krążenie, wieć jeśli mamy problem z obrzękiem to warto poszukać z nią kremu. Fajnie, żeby również miał filtr przeciwsłoneczny. No i najlepiej, żeby nie było w nim alkoholu, konserwantów i parabenów.

Re: Najbardziej nawilzajace kremy,skladniki dla cery ,pod oczy

dermedic- ma świetne kosmetyki nawilżające

Re: Najbardziej nawilzajace kremy,skladniki dla cery ,pod oczy

z wazeliny to ja sosowałam tą od bielendy i jak dla mnie jest wystarczająco dobra w stosunku do jej ceny :)

Re: Najbardziej nawilzajace kremy,skladniki dla cery ,pod oczy

naturalne

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: