Najbardziej nawilzajace kremy,skladniki dla cery ,pod oczy

  • 2013-02-21, o 00:03
  • 45
  • 21 056
  • 27
  • 39

Re: Najbardziej nawilzajace kremy,skladniki dla cery ,pod oczy

Ziaja ma dobre.

naturalne

Ol3je

Re: Najbardziej nawilzajace kremy,skladniki dla cery ,pod oczy

Ziaja jest za tłusta i zapycha pory.

Maść z wit A z apteki za kilka złotych działa cuda

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najbardziej nawilzajace kremy,skladniki dla cery ,pod oczy

Ja dlugo szukałam odpowiedniego kremu. Mam delikatną skórę i musial to byc produkt na prawdę o dobrym składzie. Przewertowałam google oraz luxusportal i natknełam się na marke Shiseido. Okazało się, że to strzał w dziesiątkę. 

ja uwielbiam kremy bieledny z serii proffesional
:)

Re: Najbardziej nawilzajace kremy,skladniki dla cery ,pod oczy

Ja bardzo lubię olejki, np arganowy świetnie sprawdza się przy codziennej pielęgnacji, a oprócz tego mam teraz nawilżający krem do twarzy z algami morskimi z bielendy i płyn micelarny z tej samej serii. Fajnie nawilżają i nic nie przeuszają skóry, a mam wrażliwą i dość wymagającą

Re: Najbardziej nawilzajace kremy,skladniki dla cery ,pod oczy

Masz całkowitą rację wiekszość kremów przeciwzmarszczokwych to ściema.

Proces starzenia i powstawania zmarszczek jest skutkiem utraty naszego ustrojowego kolagenu. Nasz kolagen ustrojowy zaczynamy radykalnie mniej produkowac po 25 roku zycia i nasza skóra zmienia się.

Aby zapobiegac starzeniu sie skory i zmarszczkom, Polscy naukowcy wynaleźli KOLAGEN.

Nie każdy KOLAGEN np zawarty w kremach jest dobry musi byc to aktywny(żywy) kolagen który przedostaje sie do skory własciwej.

 

Firma usunięto reklamę taki posiada jest w oełni aktywny i spłyca zmarszczki. Wiem co piszę :)

 

Jeśli ktoś ma jakies pytania chetnie odpowiem i polecę własciwe produkty.

Re: Najbardziej nawilzajace kremy,skladniki dla cery ,pod oczy

Dobre są kremy o prostym składzie typu alantan czy dermobaza (jest tylko troche za tłusta) albo cetaphil.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: