Najbardziej intensywna gleboka czern smolista -jaki tusz?

  • 2012-12-01, o 20:47
  • 28
  • 9 933
  • 20
  • 27

Najbardziej intensywna gleboka czern smolista -jaki tusz?

Czy ktoras z was zna poleci jakis tusz do rzes ktory ma najbardziej intensywna gleboka czern-SMOLISTA? ktory polecicie?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Najbardziej intensywna gleboka czern smolista -jaki tusz?

ja nie wymagam od tuszu żeby był bardzo bardzo czarny ,natomiast według mnie dobry tusz to taki który pogrubia i wydłuża ,nie musi byc mega czarny.

Re: Najbardziej intensywna gleboka czern smolista -jaki tusz?

Mam to samo zdanie co monika, u mnie kolor spada na ostatni plan bo ważniejsze jest dla mnie pogrubienie i wydłużenie :)

Re: Najbardziej intensywna gleboka czern smolista -jaki tusz?

Wydaje mi się, że więkoszść czarnych tuszy do rzęs właśnia taka jest, ja używam głównie Mac Factora i raczej jest to smolista czerń :D

Re: Najbardziej intensywna gleboka czern smolista -jaki tusz?

L'oreal ma fajne tusze. Sama używam Volume Milion Lashes w czerwonej wersji i czerń jest w nim bardzo głęboka. 

Re: Najbardziej intensywna gleboka czern smolista -jaki tusz?

Vipera Maxi Lash też jest bardzo czarna. Niby wszystkie tusze takie są, ale jednak ostatnio lekko przyschnięta maskara potrafiła na stałe zmienić kolor na bardziej grafitowy. Zawsze krople do oczu były pod ręką na wypadek przyschnięcia, ale teraz kropelka Duraline i z mega czarnego da się jeszcze wycisnąć więcej czerni. ;)

Re: Najbardziej intensywna gleboka czern smolista -jaki tusz?

yves rocher będzi super

Re: Najbardziej intensywna gleboka czern smolista -jaki tusz?

ciezko o taka prawdziwie intensywna czern

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najbardziej intensywna gleboka czern smolista -jaki tusz?

Catrice 100% black

Re: Najbardziej intensywna gleboka czern smolista -jaki tusz?

Loreal ma fajne tusze

Re: Najbardziej intensywna gleboka czern smolista -jaki tusz?

Spróbuj tusz loreal So Couture. Jest dostępny również w wersji głębokiej czerni ;)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: