Naj.Puder lekko rozswietlajacy prasowany

  • 2011-06-28, o 18:17
  • 29
  • 9 611
  • 20
  • 23

Naj.Puder lekko rozswietlajacy prasowany

Witajcie Dziewczyny jaki polecicie godny uwagi puder lekko rozswietlajacy ladnie! nie tandetnie ! prasowany ? ,ktory nie wysusza nie uwydacznia niedoskonalosci ,nie robi maski ,nie powoduje wagrow i nie zatyka? w miare przyjazny sklad ?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Naj.Puder lekko rozswietlajacy prasowany

Hej:)
Ja mam puder lekko rozświetlający z Vipery, jednak jest on nie w formie prasowanej a sypkiej, jednak ja jestem z niego bardzo zadowolona, no i ma takie słodkie pudełeczko i różowy puszek:)

Re: Naj.Puder lekko rozswietlajacy prasowany

Jeśli poszukujesz takiego delikatego efektu to polecam puder rozświetlający z LaRosa - mineralny. Bardzo subtelny i elegancki efekt

Re: Naj.Puder lekko rozswietlajacy prasowany

Najlepszy puder WSZECH CZASOW polecany przez najlepszych wizazystow to puder BEN NYE LUXURY w odcieniach:bananas,cameo,buff.Stosuje go rowniez Kim Kardiashian
tutaj recenzje dziewczyn z wizazu stosujacych go
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=55193

* drobno zmielony, lekki i delikatny
* odcień cameo jest idealny dla jasnych,mlecznych karnacji , nie wpada w róż, nie daje też efektu "córki młynarza", dostosowuje się do naturalnego odcienia skóry tudzież nałożonego wcześniej podkładu
* pięknie wygładza twarz, ukrywa pory, drobne zmarszczki - efekt fotoszopa NIE WCHODZI nie wbija sie w niedoskonalosci:w zmarszczki,pory
*bardzo trwały, moją mieszaną cerę matuje na około 8-9 godzin, a w dobrym stanie (nawet w trudnych warunkach) utrzymuje się do 12 godzin, doskonale utrwala makijaż
* przy całej swojej trwałości, niezłym kryciu, jak na puder sypki, nie wysusza cery - co jest naprawdę fenomenalne
* zaaplikowany w rozsądnej ilości wygląda bardzo naturalnie, nie daje efektu maski
* nie ciemnieje w ciągu dnia, nie ściera się, nie waży
* nie podrażania cery, nie zapycha
* doskonale współgra w podkładem (Revlon Color Stay, EL DW Light)
* bardzo przystępna cena za dużą pojemność
* wydajny.
*nie wysusza skory
+ zawiera jakby delikatne drobinki odbijające światło co nadaje blask cerze
+ jest mięciutki, bardzo drobno zmielony
+ wtapia się idealnie w skórę, więc nie trzeba zmiatać nadmiaru pędzelkiem
+ skóra jest miła w dotyku jakby satynowa
+ leciutki wcale nie widać go na twarzy ,cera wyglada MIEKKO
+nie powoduje powsatawania wagrow,pryszczy

Ps:puder prasowany podkresla ,bardziej uwydatnia pory niz sa w rzeczywistosci!! lepiej sypki+nakladanie WCISKANIE GO GABECZKA W SKORE!! efekt super!NIE OMIATANIE PEDZLEM!!!Omiatac mozna jak nie ma sie widoczynch porow!!

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Naj.Puder lekko rozswietlajacy prasowany

ja z tych tańszych to lubię z Wibo

anna88

Bardziej oplaca sie BEN NYE za 80 zl masz tyle pudru ,starczy na pre lat
Cena: 75zł-80 zl /za 81g

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Naj.Puder lekko rozswietlajacy prasowany

ciezko będzie taki znaleźć

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Naj.Puder lekko rozswietlajacy prasowany

a po co puder rozświetlający

Re: Naj.Puder lekko rozswietlajacy prasowany

Ten z Vipery jest w porządku

Re: Naj.Puder lekko rozswietlajacy prasowany

A ja polecam perełki rozświetlające z avonu. Niedługo święta, więc trzeba śledzić katalog, bo na pewno będą w promocji a może nawet w jakimś zestawie z czymś innym za niską cenę :D regularnie kosztuje chyba 39 zł, ale pamiętam, że rok temu właśnie przed świętami kupowałam go za 19,90 zł, także warto :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Naj.Puder lekko rozswietlajacy prasowany

Kobo ma taki i jest swietny

Re: Naj.Puder lekko rozswietlajacy prasowany

Kobo i Dr Irena Eris

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: