Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

  • 2012-07-13, o 13:43
  • 100
  • 59 160
  • 40
  • 59

Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

Czy któraś z Was stosowała taką odżywkę\maseczkę na włosy podobno zmniejsza wypadnie

nafta kosmetyczna + żółtko jajka?

Jakie efekty i doświadczenia?

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

nie stosowałam, a nawet o czymś takim nie słyszałam

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

A ja słyszałam, ale nie stosowałam. Też jestem ciekawa efektów:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

Ja sobie dziś kupiłam naftę i będę próbować...
Ale myślałam że jest tutaj ktoś opowie mi doświadczenia

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

Hej dziewczyny. Ja miałam naftę kosmetyczną i muszę powiedzieć, że szału nie było. Może i coś tam pomogła ale zbytnio nie zauważyłam większych efektów.

Twitter: https://twitter.com/oluskka93Blog: http://www.oluskka-makeup.blogspot.com Serdecznie zapraszamZapraszam do ShinyBox http://shinybox.pl/?ref=04e2958

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

Ja sobie dziś kupiłam naftę i będę próbować...
Ale myślałam że jest tutaj ktoś opowie mi doświadczenia

Lili8522

daj znać jak tobie poszło

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

Ja stosuje maskę (2 jajka całe, łyżka jakiejś tłustej, gęstej śmietany i 1 łyżka majonezu)
Powiem wam geniusz ! włosy są po niej gładziutkie (ale nie tak jak po silikonach) odżywione i meganawilżone !

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

Ja stosuje maskę (2 jajka całe, łyżka jakiejś tłustej, gęstej śmietany i 1 łyżka majonezu)
Powiem wam geniusz ! włosy są po niej gładziutkie (ale nie tak jak po silikonach) odżywione i meganawilżone !

mila1195

te maske to sie stosuje po umyciu wlosow i nastepnie dobrze splukujemy???? na jakimś forum włosowym,coś kiedyś czytałam o samym majonezie..może warto wypróbować..

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

Majonez+śmietana???jakoś źle mi się to kojarzy,ale żółtko jaja owszem. Moja maseczka 2 żółtka+ połówka soku z cytryny.Nałożyć na świeżo umyte włosy (muszą być wilgotne) następnie spłukać i raz jeszcze umyć.Rewelacja włoski staja się błyszczące, mięciutkie i przede wszystkim nawilżone:)
Odnośnie nafty nie stosowałam,ale słyszałam,że strasznie " obtłuszcza" włosy.
Na wzmocnienie włosów dobre tez jest piwo oczywiście odgazowane:)

"cudownie jest móc dzielić się radością z bliską osobą"

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

Z żóltkami robię taką maskę: 2 żółtka (bomba witaminowa i minerałowa) 1/3 drożdży babuni (na szybszy porost) 1 łyżka natfy kosmetycznej (wygładzanie) 1 łyżeczka oleju rycynowego (odbudowa cebulek, porost włosów).
Folia, ręcznik, pół godziny i dokładne mycie włosów.
Na razie robiłam ją raz ale zamierzam stosować regularnie 2 razy w tygodniu, bo takie naturalne maski dają efekty po jakimś czasie. Zaczęłam też stosować olej kokosowy i powiem Wam, że rewelacyjnie pomaga na moje zniszczone rozjaśniaczem włosy i do tego ślicznie pachnie

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

Też byłam zaskoczona gdy dowiedziałam się o majonezie ! A jednak sprawdził się. Ja stosuję tę maskę odwrotnie. Nakładam na zupełnie suche włosy (bo wtedy chłoną najwięcej odżywczych substancji), trzymam niecałe 2 godziny na włosach pod czepkiem i ręcznikiem. Później dokładnie myję włosy (u mnie raz starczy) Nie suszę ich tylko zostawiam do wyschnięcia i cieszę się sypkimi i niesamowicie miękkimi włoskami bez śladu obciążenia.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: