Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

  • 2012-07-13, o 13:43
  • 100
  • 59 262
  • 40
  • 59

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

Dziewczyny ja również stosuję olejek Vatika i jestem z niego mega zadowolona, z wszystkich olejów jakie używałam ma chyba najładniejszy zapach i jest najmniej problematyczny w spłukiwaniu. Nakładam go na całą noc a rano po umyciu włosy są świetne, ja mam cienkie i delikatne i w ogóle nie są obciążone, mogę je też myć rzadziej niż gdybym nie używała tego olejku. Czysty olej kokosowy stosuje do codziennego zabezpieczania końców by się nie rozdwajały.
A z naturalnych masek to polecam olej rycynowy + sok z połowy cytryny + żółtko jajka:)

Sabia

rewelacja , dzis zakupilam nowy olej rycynowy w duzej butelceee i zrobiłam ten przepis ..super sprawa

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

Faktycznie po regularnym stosowaniu oleju rycynowego rosną nowe włosy czy on jest raczej na wzmocnienie?

ewelinablbn

ewelinka powiem Ci tak..otoz bardzoo dlugo chodzilam za olejem rycynowym (czystym, nie w zadnym polaczeniu np z amla czy innym olejkiem i pare dni temu zakupilam ).przed zakupem przeczytalam mnostwo artykułow ,jak sie go stosuje ,bo oprocz tego ze jest na wlosy ,(rosna nowe) , to jak bedziesz smarowała brwi i rzęsy , to beda mocniejsze, gesciejszeee, o wiele dłuzsze i ciemniejsze-to sa opinie wszystkich dziewczyn ,na które natrafilam w sieci..na temat włosow to jednak moze byc prawda , ze osobom łysiejącym powracają (odrastają nowe włosy) a potwierdził mi to również Hindus,który mi te oleje sprzedaje..jest to bardzo gęsty olej i zeby go idealnie nalozyc, to nalezy go nalozyc albo w polaczeniu np z zoltkiem jaja i z sokiem z cytryną ,albo rozmieszac z innym olejem ..dzisiaj np na talerzyk wylalam 10 ml amli i 3 lyzki stolowe oleju rycynowego i moczylam w tym palce i wcieralam gdzie sie dalo..dokladnie jak dziewczyna z filmiku, który dodala Balbina(The curly girl-moim zdaniem najlepsza włosomaniaczka olejowa tuz po Anwenie,kóra ma niesamowita wiedzę na temat olei))..ze splukaniem nie bylo problemu za pierwszym razem wlosy idealnie domyte),bo od dluzszego czasu stosuje metode zmywania olei- ANWENY -z rozczesaniem tez nie mialam problemu-wlosy rozczesaly sie idealnie bez zadnej odzywki itp itd...polowałam na ten olej , ze wzgledu na meza , bowiem ma lekko na glowie przeswity(zakola) po tacie..i dzis zrobilam mu wcierke we wlosy (cud , ze sie dal wyolejowac )..takze bedziecie mialy podejrzewam za jakis miesiąc codziennego stosowania ,rzetelna opinie ,na temat tego, czy faktycznie włosy odrastaja i zapelniaja zakola czy nie..to by bylo chyba na tyle..
ps.na wlosach meza idealnie rozprowadzilam sam olejek rycynowy , bo wiadomo ma krtkie wlosy to i latwiej i szybciej to masowanie przebiegl0.

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

Faktycznie po regularnym stosowaniu oleju rycynowego rosną nowe włosy czy on jest raczej na wzmocnienie?

ewelinablbn

ewelinka powiem Ci tak..otoz bardzoo dlugo chodzilam za olejem rycynowym (czystym, nie w zadnym polaczeniu np z amla czy innym olejkiem i pare dni temu zakupilam ).przed zakupem przeczytalam mnostwo artykułow ,jak sie go stosuje ,bo oprocz tego ze jest na wlosy ,(rosna nowe) , to jak bedziesz smarowała brwi i rzęsy , to beda mocniejsze, gesciejszeee, o wiele dłuzsze i ciemniejsze-to sa opinie wszystkich dziewczyn ,na które natrafilam w sieci..na temat włosow to jednak moze byc prawda , ze osobom łysiejącym powracają (odrastają nowe włosy) a potwierdził mi to również Hindus,który mi te oleje sprzedaje..jest to bardzo gęsty olej i zeby go idealnie nalozyc, to nalezy go nalozyc albo w polaczeniu np z zoltkiem jaja i z sokiem z cytryną ,albo rozmieszac z innym olejem ..dzisiaj np na talerzyk wylalam 10 ml amli i 3 lyzki stolowe oleju rycynowego i moczylam w tym palce i wcieralam gdzie sie dalo..dokladnie jak dziewczyna z filmiku, który dodala Balbina(The curly girl-moim zdaniem najlepsza włosomaniaczka olejowa tuz po Anwenie,kóra ma niesamowita wiedzę na temat olei))..ze splukaniem nie bylo problemu za pierwszym razem wlosy idealnie domyte),bo od dluzszego czasu stosuje metode zmywania olei- ANWENY -z rozczesaniem tez nie mialam problemu-wlosy rozczesaly sie idealnie bez zadnej odzywki itp itd...polowałam na ten olej , ze wzgledu na meza , bowiem ma lekko na glowie przeswity(zakola) po tacie..i dzis zrobilam mu wcierke we wlosy (cud , ze sie dal wyolejowac )..takze bedziecie mialy podejrzewam za jakis miesiąc codziennego stosowania ,rzetelna opinie ,na temat tego, czy faktycznie włosy odrastaja i zapelniaja zakola czy nie..to by bylo chyba na tyle..
ps.na wlosach meza idealnie rozprowadzilam sam olejek rycynowy , bo wiadomo ma krtkie wlosy to i latwiej i szybciej to masowanie przebiegl0.

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Zakupiłam wczoraj ten olejek. Na razie zacznę go stosować na rzęsy i brwi, a z włosami poczekam na Twoją recenzję

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24823654 WYPRZEDAŻhttp://www.facebook.com/FollowTheFashion Promocje i rabatyhttps://www.facebook.com/pages/Evell-makeup-Ewelina-Wasilczyk/477883348983066http://evellmakeup.blogspot.com/

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

aż sama kupię ten olejek bo ostatnimi czasy mam coraz mniej cieńsze i rzadkie brwi i rzęsy

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

Zamówiłam sobie olej kokosowy. Ten KTC, o którym pisała Balbina. Zastanawiam się tylko czy to nie będzie aby podróbka. Facet z mojej aukcji jest z Białegostoku hmmm

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

Zamówiłam sobie olej kokosowy. Ten KTC, o którym pisała Balbina. Zastanawiam się tylko czy to nie będzie aby podróbka. Facet z mojej aukcji jest z Białegostoku hmmm

mila1195

Też od pewnego czasu czaje sie na olej tej firmy ale mam wątpliwości...Najlepszy jest zimnotłoczony, nierafinowany, koloru białego.Z tego co czytałam na aukcjach na których jest dostepny nigdzie nie ma takiej informacji. Jestem ciekawa czy jest dobry, czy ma takie same właściwości jak inne droższe oleje kokosowe. Ten za 500ml kosztuje 14-16 zł, a bywają ine za 100 ml 20zł. Nie wiem od czego to zalezy czy od firmy czy może ten jest rafinowany i ma mało dobrych własciwości...

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

Olej firmy Fushi jest właśnie nierafinowany, zimnotłoczony z certyfikatem Soil Association oraz Fair fof Life . bardzo go sobie chwale ale jest trudno dostępny w Polsce w ogóle go nie ma :/

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

aż sama kupię ten olejek bo ostatnimi czasy mam coraz mniej cieńsze i rzadkie brwi i rzęsy

KamiluŚkaa

mi po olejku zaczęły wypadać rzęsy i brwi kępkami :/ Ale odrastają dużo zdrowsze i gęstsze

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

Zamówiłam sobie olej kokosowy. Ten KTC, o którym pisała Balbina. Zastanawiam się tylko czy to nie będzie aby podróbka. Facet z mojej aukcji jest z Białegostoku hmmm

mila1195

http://fiolka86.blogspot.ie/2011/09/81- ... ralny.html macie dziewczyny ten???
jeżeli chodzi o KTC, nie macie się czego bać odnośnie oryginalności produktu..firma KTC ma bardzo dobrej jakości oleje..ja kupuje KTC u Hindusa..mam z tej firmy 2 :migdałowy uzywam na noc do twarzy i ciała, 2 razy dawałam mojej młodszej na włosy przed myciem , bo cos ja głowa swędziała..i drugi olej rycynowy , z ta różnicą ,ze ja mam w szklanych butelkach..ale wszytskie oleje kokosowe, które widziałam u niego były albo w plastikowych butelkach (do smazenia, gotowania),w plastikowych pojemnikach - do celów kosmetycznych..

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

Dzieki Katy To mnie własnie zastanawiało... Nigdzie nie mogłam znaleść informacji czy jest godny uwagi.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: