Nadmierna potliwość

  • 2011-04-23, o 13:11
  • 61
  • 23 373
  • 40
  • 56

Re: Nadmierna potliwość

Silver Roll on HB, i po goleniu, i pod wrażliwą skórę. Kiepskiego zapachu nie ma - przetestowane.
Nie wpływa negatywnie na skórę. jak dla mnie częste czy codzienne stosowanie etiaxilu będzie niezdrowe.
Pot jest naturalny, nie powinno się go całkowicie hamować.

Re: Nadmierna potliwość

taki dekalog c zrobić gdy dokucza nam nadmierna potliwość można znaleźć w tym artykule.
Bardzo długo walczyłam z tym problemem. Używałam różnego rodzaju antyperspirantów począwszy od reklamowanej nivei czy rexony po super drogie vichy. Przez przypadek trafiłam na Ziaja, TinTin, Antyperspirant roll-on antybakteryjny. Cena śmieszna, bo chyba 5złoty ale naprawdę skuteczny. Zapach ziołowy może być trochę odstraszający, ale jest dość delikatny,więc nie mieszał się z perfumami. Nie zauważyłam białych plam na ubraniach jak to miało miejsce w przypadku innych antyperspirantów. Chroniła idealnie i była mega wydajna, opakowanie starcza na bardzo długo. Podobne właciwości ma Bloker Ziaji.

Re: Nadmierna potliwość

Podobno na nadmierną potliwość pomagają częste prysznice oraz stosowanie specjalnych leków, jednak jeżeli chodzi o maskowanie zapachu, polecam dezodoranty z Avonu które skutecznie ograniczają wydzielanie potu, szczególnie w upalne, letnie dni. Sama stosuje kosmetyki z tej firmy i jestem bardzo zadowolona z ich działania.

Re: Nadmierna potliwość

potliwość już po tylu latach wiem jak trzymac na wodzy, aczkolwiek w ciaz problemem sa dla mnie przetluszczajace sie wlosy, poniewaz nawet jak rano umuje to juz pod koniec dnia sa nieświeże, macie moze jakies sprawdzone sposoby?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nadmierna potliwość

Bardzo mi pomogło użycie środka medispirantktóry ograniczył produkcję niechcianej wydzieliny oraz zwiększył uczucie świeżości w trakcie dnia.

Re: Nadmierna potliwość

ja znowu byłam zadowolona z etiaxilu - parzyło mi przez kilka dni pachy, ale swój efekt spełnił:P

Re: Nadmierna potliwość

Aktualnie używam nowego Garniera - Neo. Faktycznie ma formułę suchego kremu, nie podrażnia, powiedziałabym nawet, że koi skórę pach po goleniu. Szczerze mówiąc jestem nim pozytywnie zaskoczona. O, taki mam.

http://www.garnier.pl/~/media/garnier%20local/pl-pl/prd-deodorants/deodorants_womenbrands_neo/shower-clean-pl_medium.ashx?h=260&w=147

Re: Nadmierna potliwość

okropna przypadłość

Re: Nadmierna potliwość

Przez jakiś czas miałam wielkie plamy potu przez dezodorant, który gorzej niż nie działał, bo wręcz pomnażał kilkukrotnie wydzielanie potu. Zaczęłam używać blockera z Ziaji i problemu nie ma

Blockera są niebezpieczne
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: