Na ratunek zniszczonym włosom

  • 2011-04-08, o 22:46
  • 210
  • 111 087
  • 37
  • 101

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Witam:)
Czytałam wpisy moich poprzedniczek i zastanawiałam się czy mogę coś komuś poradzić?
Cały czas miałam przed oczami serie HairX Advanced by Oriflame, jest to najnowszy produkt do pielęgnacji włosów cienkich, słabych i zniszczonych. Te produkty sprawiają, że włosy są grube, odżywione, połyskujące. W skład serii wchodzi szampon, odzywka i tonik do słabych włosów. Polecam:)

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

A ja mam takie pytanie (bo ja tylko chyba 2 razy farbowałam włoski u fryzjera, nie znam się na farbach ani farbowaniu) czy szamponetki są mniej szkodliwe na włosy tzn.czy się mniej niszczą??

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

noo i ja bym chciała rozjaśnić mój blond :/ bo od spodu mam ciemne włosy nie wiem czemu ale po prostu mam tak od zawsze..i chciałabym spróbować szamponetką...jak długo się utrzyma efekt i w ogóle czy jakiś będzie ???

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Nie wiem jak farbują szamponetki i czy dają rade z blondem. Natomiast z tego co wiem i widzialam, to dziewczyny które miały swoje jasne włosy i zaczeły je poprawiać farbami, nigdy już nie mialy spowrotem swojego blondu. Koleżanka miala naprawdę jasny blond, ale chciała mieć jaśniejszy, a teraz ma mysie odrosty, no i od lat już się farbuje. Z tym farbowaniem to wogóle jakiś naług jest. Ja też farbuje się od lat i nie mogę przestać. Niedługo wracam do henny, bo musze dać wlosom odpocząć. Masa mi teraz wypada po ciąży, to może henna troche ten proces zwolni. Jak już kiedys pisałam, przy używaniu henny mi nie wypadały

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Jeżeli chodzi o te szamponetki kilkudniowe to nie wiem. Ja farbowałam włosy szamponem-do 24 myć (niby)-tak naprawdę trzymał się znacznie dłużej i tak jak przy farbowaniu farbą musiałam czekać aż mi odrosną włosy. Z tego co mi mówiła fryzjerka te szampony \'do 24 myć\' są znacznie gorsze niż farby i bardziej niszczą włosy;/ dlatego przerzuciłam się na hennę a aktualnie w ogóle nie farbuję i już odzyskałam swój naturalny kolor:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Chodzę do technikum fryzjerskiego i moja nauczycielka od technologii mówiła, że tzw. "szamponetki" czyli szampony koloryzujące dużo mniej szkodzą włosom. Wnikają płytko w strukturę włosa a do tego zawierają ekstrakty roślinne które dodatkowo odżywiają włosy. Osobiście wielu osobom doradzam takie sposoby zmiany koloru, natomiast substancje zawarte w produktach tego typu nie są tak intensywne żeby zmienić kolor z ciemnego na dużo jaśniejszy. Jeśli ktoś chce sobie pojaśnić kolor włosów (1-2 tonów) to proponuje kąpiel rozjaśniającą jest to mieszanina rozjaśniacza, emulsji rozjaśniającej, wody, szamponu i odżywki.

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Nie wiem jak farbują szamponetki i czy dają rade z blondem. Natomiast z tego co wiem i widzialam, to dziewczyny które miały swoje jasne włosy i zaczeły je poprawiać farbami, nigdy już nie mialy spowrotem swojego blondu. Koleżanka miala naprawdę jasny blond, ale chciała mieć jaśniejszy, a teraz ma mysie odrosty, no i od lat już się farbuje. Z tym farbowaniem to wogóle jakiś naług jest. Ja też farbuje się od lat i nie mogę przestać. Niedługo wracam do henny, bo musze dać wlosom odpocząć. Masa mi teraz wypada po ciąży, to może henna troche ten proces zwolni. Jak już kiedys pisałam, przy używaniu henny mi nie wypadały

ammb

Hmm...moje włosy na te ,,pierwsze farbowanie nie zareagowały źle..ale może to dlatego że w odstępie 1 roku..we wakacje.. I chyba wydaje mi się że nie były ciemniejsze od tych przed farbowaniem..ale może mi się wydawać i mooooże dlatego że taki długi czas był między jednym a 2 farbowaniem... jak myślicie????

Mnie farbowanie jeszcze nie uzależniło i mam nadzieję że nie uzależni:)

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

I dziękuję Wam za poradę i cenne informację...

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Witam Miałam problem z wypadaniem włosów, dodatkowo załatwiłam je rozjaśniaczami. Kilka lat stosowałam, by być blond (docelowo mam ciemne). Zniszczyłam je do tego stopnia, że tylko odżywka Placenta coś tam pomagała, a po umyciu i wysuszeniu wyglądałam jakby mnie prąd popieścił W aptece trafiłam na zagraniczną odżywkę. Używam jej od kilku dobrych miesięcy Włosy stały się mięciutkie, gładkie, nie napuszone, nawet odrobinę mam wrażenie, że szybciej rosną jednak ponoć nie na każdego ona działa.

http://kiniak985.pinger.pl/

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Kupiłam właśnie maseczke WAX. Przypadkiem trafiłam na inną, dopiero w domu się zorientowałam (wax rainforest do włosów ciemnych). Trzymałam ją dzisiaj na głowie chyba z godzine, bo nie miałam czasu spłukać, ale to chyba nawet lepiej Dałam worek na głowę i starą czapkę. nie podgrzewałam tak jak niektórzy to robią, ale po jakiś 15 minutach i tak zrobiło mi się gorąco na głowie. Narazie jak na pierwszy raz jestem zadowolona. Włosy błyszczą, nie wiem czy sie szybciej nie przetłuszczą. Będę jej używać i mam nadzieje, że troszke pomoże też na wypadanie włosów. Kupiłam też 2 opakowania Henny Venita - ziołowy balsam koloryzujący 115 czekolada i 11 burgund. Poczekam z farbowaniem jeszcze trochę na większy odrost i aż farba mi wyblaknie.

http://historiawlosow.blox.pl/html
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: