Na ratunek zniszczonym włosom

  • 2011-04-08, o 22:46
  • 210
  • 111 090
  • 37
  • 101

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Łupież to nic innego jak złuszczony naskórek głowy. Jest dobry sposób aby pozbyć się i łupieżu i łojotoku aczkolwiek trudny do zaakceptowania.
Wszystkie te "cudowne" szampony to czysta chemia, a lepiej jest stosować środki naturalne.

Głowę myjemy szarym mydłem i słupłukujemy letnią wodę z octem (tak wiem feee). Oczywiście zabieg powtarzamy kilka razy. Ocet blokuje pory a szare mydło eliminuje łupież. Problemem jest tylko zapach octu, więc metoda dobra jak nigdzie nie idziemy.

Cedrus

próbowałam sposobu z szarym mydłem ale z octem jeszcze nie

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Łupież to nic innego jak złuszczony naskórek głowy. Jest dobry sposób aby pozbyć się i łupieżu i łojotoku aczkolwiek trudny do zaakceptowania.
Wszystkie te "cudowne" szampony to czysta chemia, a lepiej jest stosować środki naturalne.

Głowę myjemy szarym mydłem i słupłukujemy letnią wodę z octem (tak wiem feee). Oczywiście zabieg powtarzamy kilka razy. Ocet blokuje pory a szare mydło eliminuje łupież. Problemem jest tylko zapach octu, więc metoda dobra jak nigdzie nie idziemy.

Cedrus

kiedys próbowałam myc wlosy szarym mydłem za dzieciaka,masakraaa,nie dałam rady ich umyć , o rozczesaniu to juz w ogóle nie było mowy..płukanki z octu robiłam kiedys regularnie ,(poamietam ,ze za dziecka mama nam płukala wlosy w occie),zapach szybko się ulatnia ,tak jak i zapach piwa tez szybko znika..wróciłam do płukanek z octu ,(ocet jest dobry na skóre głowy)..płukanki z piwa też od jakiegoś czasu robię ,o ile w domu mam piwo..i to tez nie jest tak,ze wlewamy pol butelki octu,bo wtedy to nie wiem,czy sie zapach ulotni..ja do ostatniego płukania ,a płucze 2 razy,,wlewam pol szklanki octu ,ale i tak na oko wlewam delikatnie,zeby nie za duzo ..

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Łupież to nic innego jak złuszczony naskórek głowy. Jest dobry sposób aby pozbyć się i łupieżu i łojotoku aczkolwiek trudny do zaakceptowania.
Wszystkie te "cudowne" szampony to czysta chemia, a lepiej jest stosować środki naturalne.

Głowę myjemy szarym mydłem i słupłukujemy letnią wodę z octem (tak wiem feee). Oczywiście zabieg powtarzamy kilka razy. Ocet blokuje pory a szare mydło eliminuje łupież. Problemem jest tylko zapach octu, więc metoda dobra jak nigdzie nie idziemy.

Cedrus

kiedys próbowałam myc wlosy szarym mydłem za dzieciaka,masakraaa,nie dałam rady ich umyć , o rozczesaniu to juz w ogóle nie było mowy..płukanki z octu robiłam kiedys regularnie ,(poamietam ,ze za dziecka mama nam płukala wlosy w occie),zapach szybko się ulatnia ,tak jak i zapach piwa tez szybko znika..wróciłam do płukanek z octu ,(ocet jest dobry na skóre głowy)..płukanki z piwa też od jakiegoś czasu robię ,o ile w domu mam piwo..i to tez nie jest tak,ze wlewamy pol butelki octu,bo wtedy to nie wiem,czy sie zapach ulotni..ja do ostatniego płukania ,a płucze 2 razy,,wlewam pol szklanki octu ,ale i tak na oko wlewam delikatnie,zeby nie za duzo ..

mycie włosów mydłem to była naprawdę masakra .. i tak jak już napisałaś z rozczesywaniem włosów było trudno, ja kiedyś po takim myciu próbowałam wielu odżywek do rozczesywania i nic ..
a płukanek z octu nie robiłam, ale naczytałam się o tych płukankach wiele i sama chcę ich teraz spróbować

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

hej dziewczyny, właśnie się zarejestrowałam na tym forum! nie wiem już co robić!! wlosy mi wypadają od kilku lat, raz bardziej, raz może ciut mniej, ale ciąąąągle!! bylam już u wielu dermatologów, stosowałam różne specyfiki.. nic nie pomaga.. co prawda nie byłam jakaś super systematyczna w stosowaniu tych wszystkich zaleceń, bo chyba jestem zbyt nerwowa i jak nie widzę efektów, to odechciewa mi się całkowicie... załamka..
no ale do rzeczy, znowu byłam ostatnio u dermatologa u stwierdziałam ze tym razem już sie do tego przyłoże. wiec oprócz Alpicort E (na recepte), które się wciera w skórę głowy oraz witamin, suplementów diety, mam również stosować szampon dermena.
Własnie przed chwilą go użyłam! on jest okropny..! nie pieni się i jest niewydajny... a gdy chciałam rozczesać moje włosy, to tyle mi wypadło, że szoook i teraz pytanie do was: mogę użyć odżywki Gliss Kur ? czy muszę też jakąs kupić z apteki, np. z dermeny? a jak ta odżywka też bedzie beznadziejna??
w ogóle nie rozumiem.. bo od p.dermatolog mam zakaz farbowania włosów.. mam używać tego szamponu z apteki.. i trochę mi sie kłoci to ze sobą zeby użyć zwykłej odżywki na włosy? i potem jeszcze pianki (bo zawsze po umyciu nakładam piankę) nie wiem co robic... mam odłożyć wszystkie "normalne" kosmetyki??? pisałyście też o olejkach na włosy , zaciekawił mnie Sesa, ale boje sie cokolwiek użyć, żeby nie zaburzyć całej kuracji... POMOCY !!!!!!!! PORADŹCIE !!!!!!!

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

hej dziewczyny, właśnie się zarejestrowałam na tym forum! nie wiem już co robić!! wlosy mi wypadają od kilku lat, raz bardziej, raz może ciut mniej, ale ciąąąągle!! bylam już u wielu dermatologów, stosowałam różne specyfiki.. nic nie pomaga.. co prawda nie byłam jakaś super systematyczna w stosowaniu tych wszystkich zaleceń, bo chyba jestem zbyt nerwowa i jak nie widzę efektów, to odechciewa mi się całkowicie... załamka..
no ale do rzeczy, znowu byłam ostatnio u dermatologa u stwierdziałam ze tym razem już sie do tego przyłoże. wiec oprócz Alpicort E (na recepte), które się wciera w skórę głowy oraz witamin, suplementów diety, mam również stosować szampon dermena.
Własnie przed chwilą go użyłam! on jest okropny..! nie pieni się i jest niewydajny... a gdy chciałam rozczesać moje włosy, to tyle mi wypadło, że szoook i teraz pytanie do was: mogę użyć odżywki Gliss Kur ? czy muszę też jakąs kupić z apteki, np. z dermeny? a jak ta odżywka też bedzie beznadziejna??
w ogóle nie rozumiem.. bo od p.dermatolog mam zakaz farbowania włosów.. mam używać tego szamponu z apteki.. i trochę mi sie kłoci to ze sobą zeby użyć zwykłej odżywki na włosy? i potem jeszcze pianki (bo zawsze po umyciu nakładam piankę) nie wiem co robic... mam odłożyć wszystkie "normalne" kosmetyki??? pisałyście też o olejkach na włosy , zaciekawił mnie Sesa, ale boje sie cokolwiek użyć, żeby nie zaburzyć całej kuracji... POMOCY !!!!!!!! PORADŹCIE !!!!!!!

ok_olcia

po każdym myciu włosów należy użyć odżywki (ona tak naprawdę nie odżywia naszych włosów,tylko po prostu ułatwia rozczesywanie, zabezpiecza je przed uszkodzeniami, maskuje uszkodzenia i poprawia wizualny wygląd, wszystko jednak mija z kolejnym umyciem włosów,więcej porad na blogu bunny,http://blogblondbunny.blogspot.com/2011/10/prawidowa-pielegnacja-wosow.html)
polecam maski l\'biotica biovax na wypadanie włosów,nie zawierają SLS ani parabenów , włosy przestają wypadać po ok 4 miesiącach(nigdy z dnia na dzień efektów nie zobaczysz,a poza tym cebulki włosów muszą się zregenerować a na to potrzeba czasu)proponuje również nie trzeć ręcznikiem włosów tylko po każdym myciu odcisnąć włosy i zawinąć turban jeśli masz możliwość do czesania włosów polecam zakupić tangle teezer,jest niezastąpiony

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

hej dziewczyny, właśnie się zarejestrowałam na tym forum! nie wiem już co robić!! wlosy mi wypadają od kilku lat, raz bardziej, raz może ciut mniej, ale ciąąąągle!! bylam już u wielu dermatologów, stosowałam różne specyfiki.. nic nie pomaga.. co prawda nie byłam jakaś super systematyczna w stosowaniu tych wszystkich zaleceń, bo chyba jestem zbyt nerwowa i jak nie widzę efektów, to odechciewa mi się całkowicie... załamka..
no ale do rzeczy, znowu byłam ostatnio u dermatologa u stwierdziałam ze tym razem już sie do tego przyłoże. wiec oprócz Alpicort E (na recepte), które się wciera w skórę głowy oraz witamin, suplementów diety, mam również stosować szampon dermena.
Własnie przed chwilą go użyłam! on jest okropny..! nie pieni się i jest niewydajny... a gdy chciałam rozczesać moje włosy, to tyle mi wypadło, że szoook i teraz pytanie do was: mogę użyć odżywki Gliss Kur ? czy muszę też jakąs kupić z apteki, np. z dermeny? a jak ta odżywka też bedzie beznadziejna??
w ogóle nie rozumiem.. bo od p.dermatolog mam zakaz farbowania włosów.. mam używać tego szamponu z apteki.. i trochę mi sie kłoci to ze sobą zeby użyć zwykłej odżywki na włosy? i potem jeszcze pianki (bo zawsze po umyciu nakładam piankę) nie wiem co robic... mam odłożyć wszystkie "normalne" kosmetyki??? pisałyście też o olejkach na włosy , zaciekawił mnie Sesa, ale boje sie cokolwiek użyć, żeby nie zaburzyć całej kuracji... POMOCY !!!!!!!! PORADŹCIE !!!!!!!

ok_olcia

Pierwsze co mogę poradzić, to nie czesać włosów po umyciu dopóki nie wyschną Ja mam włosy do zapiecia od stanika i nie rozczesuje na mokro. Jak wyschną nie ma problemu, one nawet nie wygladają na rozczochrane i daja sie szybko rozczesać. mniej włosów wtedy trace
Mi olejkowanie pomogło. Dokładnie w jakim stopniu jest to zasługą olejków, to nie wiem, bo wypadanie bylo naturalnym skutkiem ubocznym po ciaży i zwiazane ze zmiana hormonów. Ostatnio maiałam moim zdaniem dobrą odrzywkę - Joanna z apteczki babuni, wzmacniająca, włosy cieńkie, delikatne ze skłonnoscią do wypadania (rossmann). Zawiera ekstrat ze skrzypu i rozmarynu. Jeszcze ją kupię, a jest przy tym nie droga.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Polecam olej kokosowy. Nie jest drogi, a jest wydajny i bardzo dobry

Nie ma rzeczy niemożliwych

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

[quote="deq102"]Lato minęło, czas przyjrzeć się stratom na ciele, które wyrzadziło nam słońce, suche powietrze i chlorowana tudzież słona woda z basenu czy morza. Cera czy skóra raion i dekoltu to delikatne części ciała, które na pewno zasługują na odnowę. A co z włosami, czyż na nie te same czynniki nie dzialaja równie niszcząco? Na moje zadziałały i do pracy wróciłam co prawda palona, ale i z włosami wysuszonymi jak siano.

A skąd Ty to skopiowałaś? z jakiegoś letniego archiwum? chociaż czytasz co wklejasz? lato minęło? palona wróciłaś - to nieźle Cię ta zima zjarała..

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Przetestuj sobie szampon HB Jeunesse. Kojarzysz?
Niżej masz screen. Nada włosom objętości i życia. Powinny zacząć wyglądać znaczenie lepiej. Czy nie tego oczekujesz?

http://hbkosmetik.pl/media/catalog/product/cache/1/small_image/280x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/x/l/xl_volumen_shampoo__1291284108.jpg

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

A skąd Ty to skopiowałaś? z jakiegoś letniego archiwum? chociaż czytasz co wklejasz? lato minęło? palona wróciłaś - to nieźle Cię ta zima zjarała..

RedBlush

Juz nie bedzie kopiowac, to byl troll

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: