Na jakie marki włosowe warto zwrócić uwage?

  • 2020-05-31, o 14:51
  • 57
  • 5 053
  • 25
  • 30

Re: Na jakie marki włosowe warto zwrócić uwage?

Schwarzkopf

Re: Na jakie marki włosowe warto zwrócić uwage?

Zachwyciły mnie ostatnio kosmetyki do włosów Enilome. Kupiłam w aptece w jakiejś promocji, chociaż cena bez też przystępna. Nigdy nie miałam tak lekkich włosów, jak po szamponie i odżywce. Kupiłam wersję chyba ochrona i blask, jak mi się dobrze kojarzy. 

2022-03-12 21:59:44 autor koniczyna684

Pierwsze słyszę o tej marce ale mnie zaciekawiłaś i poczytam sobie o niej :D może coś znajdę na moje cienkie, przetłuszczające się i wypadające włosy xD

2022-03-14 09:03:17 autor jagodach

One są dostępne tylko w aptekach Dbam o Zdrowie, online również. Kupiłam mamie szampon do włosów przetłuszczających się, ale jeszcze nie używała. Była też odżywka, ale na razie wzięłam jej tylko szampon.  

2022-03-14 18:58:43 autor koniczynka

O dzięki za zdjęcie produktu :D 

Przeczytałam skład i trochę zastanawia mnie ammonium lauryl sulfate , który jest silnym środkiem oczyszczającym. Niby to logiczne przy tłustej skórze głowy ale zastanawiam się czy przy częstym stosowaniu nie uszkodzi płaszcza lipidowego skóry i jej nie podrażni. Sęk w tym że jak włosy tłuste podda się działaniu silnego środka czyszczącego, skóra po jakimś czasie może się przesuszyć i znów zaczyna produkować więcej łoju. Takie błędne koło. Niby właśnie żeby je przerwać trzeba zacząć paradoksalnie stosować delikatne szampony (ze względu na częstość myć) o właściwościach nawilżających i odżywczych. 

Re: Na jakie marki włosowe warto zwrócić uwage?

Rozumiem o co chodzi.  A jakby go tak stosować naprzemiennie z jakimś delikatnym szamponem? Wczoraj mama umyła nim włosy pierwszy raz. Jedyne co mogę na razie napisać to to, że są bardzo miękkie i delikatne. Jeden raz to za mało, zobaczymy co dalej. Moja mama zawsze stosuje dwa szampony naprzemiennie. Jeden delikatny, drugi właśnie na przetłuszczające się włosy i przeciwłupieżowy. 

Re: Na jakie marki włosowe warto zwrócić uwage?

A używaliście kosmetyków do włosów marki Isana?
2021-06-02 23:49:12 autor mp84

 

O tak, olejki są godne polecenia!
2022-02-18 20:48:50 autor ogk

 

Wypróbuję w takim razie :)
2022-02-20 00:43:25 autor mp84

 

Sprawdziłam i rzeczywiście są godne polecenia:)

Re: Na jakie marki włosowe warto zwrócić uwage?

Jestem fanką wszelkich olejków do włosów. Nie odpowiada mi jedynie kokosowy.

Re: Na jakie marki włosowe warto zwrócić uwage?

Ja kiedyś używałam kokosowy i też nie byłam zadowolona

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Na jakie marki włosowe warto zwrócić uwage?

Trust my sister ma fajne kosmetyki, ja mam akurat włosy wysokoporowate i mam tej marki odżywkę, szampon i wcierkę. Z każdego z tych kosmetyków jestem zadowolona. Moje włosy się z nimi bardzo polubiły.

Re: Na jakie marki włosowe warto zwrócić uwage?

Ja ostatnio używam HairBoom. Polecam bardzo szapon w piance i maskę wielofunkcyjną :) Bardzo wygładza włosy, nawilża :) 

Re: Na jakie marki włosowe warto zwrócić uwage?

Ja ostatnio używam HairBoom. Polecam bardzo szapon w piance i maskę wielofunkcyjną :) Bardzo wygładza włosy, nawilża :) 

2022-05-10 22:40:37 autor yumimadoka

Nie znam, muszę się przyjrzeć ich kosmetykom.

Re: Na jakie marki włosowe warto zwrócić uwage?

A co ze specjalistycznymi kosmetykami, takimi z wyższej półki, co warto kupić na suche, rozdwajające się włosy?
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: