Na jakie marki włosowe warto zwrócić uwage?

  • 2020-05-31, o 14:51
  • 57
  • 5 033
  • 25
  • 30

Re: Na jakie marki włosowe warto zwrócić uwage?

garnier hair fooda, anwen, olejki z isany ;)

Re: Na jakie marki włosowe warto zwrócić uwage?

Ja bardzo sobie chwalę markę APIS :). Polska marka z naturalnymi kosmetykami. Do włosów mają całe mnóstwo kosmetyków można sprawdzić na sklep-apis 

i dobrać coś dla siebie. Mi bardzo podeszła linia z błotem z morza martwego. Moje włosy odżyły.Polecam. 

Re: Na jakie marki włosowe warto zwrócić uwage?

A używaliście kosmetyków do włosów marki Isana?
2021-06-02 23:49:12 autor mp84

 

O tak, olejki są godne polecenia!

Re: Na jakie marki włosowe warto zwrócić uwage?

A używaliście kosmetyków do włosów marki Isana?
2021-06-02 23:49:12 autor mp84

 

O tak, olejki są godne polecenia!
2022-02-18 20:48:50 autor ogk

 

Wypróbuję w takim razie :)

Re: Na jakie marki włosowe warto zwrócić uwage?

ja uwielbiam olejki z isany, świetnie nawilżają mi końce włosów

Re: Na jakie marki włosowe warto zwrócić uwage?

Matrix

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Na jakie marki włosowe warto zwrócić uwage?

Zachwyciły mnie ostatnio kosmetyki do włosów Enilome. Kupiłam w aptece w jakiejś promocji, chociaż cena bez też przystępna. Nigdy nie miałam tak lekkich włosów, jak po szamponie i odżywce. Kupiłam wersję chyba ochrona i blask, jak mi się dobrze kojarzy. 

Re: Na jakie marki włosowe warto zwrócić uwage?

Muszę kupić i wypróbować w końcu olejki Isana.

Re: Na jakie marki włosowe warto zwrócić uwage?

Zachwyciły mnie ostatnio kosmetyki do włosów Enilome. Kupiłam w aptece w jakiejś promocji, chociaż cena bez też przystępna. Nigdy nie miałam tak lekkich włosów, jak po szamponie i odżywce. Kupiłam wersję chyba ochrona i blask, jak mi się dobrze kojarzy. 

2022-03-12 21:59:44 autor koniczyna684

Pierwsze słyszę o tej marce ale mnie zaciekawiłaś i poczytam sobie o niej :D może coś znajdę na moje cienkie, przetłuszczające się i wypadające włosy xD

Re: Na jakie marki włosowe warto zwrócić uwage?

Zachwyciły mnie ostatnio kosmetyki do włosów Enilome. Kupiłam w aptece w jakiejś promocji, chociaż cena bez też przystępna. Nigdy nie miałam tak lekkich włosów, jak po szamponie i odżywce. Kupiłam wersję chyba ochrona i blask, jak mi się dobrze kojarzy. 

2022-03-12 21:59:44 autor koniczyna684

Pierwsze słyszę o tej marce ale mnie zaciekawiłaś i poczytam sobie o niej :D może coś znajdę na moje cienkie, przetłuszczające się i wypadające włosy xD

2022-03-14 09:03:17 autor jagodach

One są dostępne tylko w aptekach Dbam o Zdrowie, online również. Kupiłam mamie szampon do włosów przetłuszczających się, ale jeszcze nie używała. Była też odżywka, ale na razie wzięłam jej tylko szampon.  

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: