NIesamowite makijaze z neta,Najbardziej napigmentowaneCienie

  • 2011-07-29, o 21:39
  • 62
  • 20 641
  • 28
  • 42

Re: NIesamowite makijaze z neta,Najbardziej napigmentowaneCi

Jest tak duzo podrob Maca ze az boje sie kupowac, w tej chwili to juz trudno poznac podrobe od orginalu, opakowania czesto sa prawie ze identyczne. Mam jeden cien z Maca oliwkowy ale znalazlam bardzo fajne, mocno napigmentowane cienie jakoscia chyba nawet dorownujaca cieniom Maca, tak przynajmniej wynika z wielu opinii dziewczyn, ktore czytalam. Sa to cienie Stars Makeup Haven ( SMH ), mozna kupic paletki magnetyczne i wklady, sa duzo tansze niz Mac bo jeden wklad kosztuje 6 dolarow. Mozna je zamowic w sklepie internetowym SHM i w jeszcze innym ( nie wiem czy moge tu podawac link ? ). Uzywam ich od okolo 1 miesiaca, kupilam 6 kolorow, niestety jak dla mnie ze wzgledu na wiek sa zbyt ciemne wiec poszukuje czegos innego ale moge stwierdzic, ze dosc dobrze sie rozprowadzaja i nie obsypuja sie.
Tu mozna obejrzec jak sie prezentuja cienie SHM :

http://karlasugar.net/category/swatches ... eup-haven/

megi1828

Miałam kiedyś te cienie o których piszesz, są dosyć dobre, ja lubię ciemne kolory szczególnie mysie, ciemno -szare, czarne i brązowe

Re: NIesamowite makijaze z neta,Najbardziej napigmentowaneCi

Ja lubilam zawsze zielenie w roznych odcieniach, fiolety, ciemnoniebieskie i koniecznie perlowe, blyszczece a teraz przyszedl czas zeby to zmienic, chcialabym sprobowac wlasnie takich mysich i taupe ( wczesniej nie pamietalam tej nazwy) matowych ale chyba nie moga byc zbyt ciemne.

Re: NIesamowite makijaze z neta,Najbardziej napigmentowaneCi

CIEKAWIE PREZENTUJĄ SIĘ TE CIENIE mysie kolory pasują większości kobiet więc myślę, że musicie dziewczyny wypróbować ja jestem ich fanką od dawna ;p

Re: NIesamowite makijaze z neta,Najbardziej napigmentowaneCi

Bardzo napigmentowane i super trwale cienie latwo dostepne za przytsepna cene moge polecici WYPIEKANE CIENIE BOURJOIS-naprawde swietne sa czasami lepsze nawet od Urban Decay itp Naprawde tansza dobra alternatywa dla drogich cieni,naprawde polecam

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: NIesamowite makijaze z neta,Najbardziej napigmentowaneCi

W pudełku wyglądają całkiem przyzwoicie, ale to co widać na ręku...porażka.

Re: NIesamowite makijaze z neta,Najbardziej napigmentowaneCienie

kryolan ,mac

Re: NIesamowite makijaze z neta,Najbardziej napigmentowaneCienie

Inglot i Mac to moi faworyci :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: NIesamowite makijaze z neta,Najbardziej napigmentowaneCienie

Zoeva, Inglot :)

Re: NIesamowite makijaze z neta,Najbardziej napigmentowaneCienie

ja tam lubię niedrogie i naprawdę świetne cienie ze sleek

Re: NIesamowite makijaze z neta,Najbardziej napigmentowaneCienie

Ja stawiam na Inglot i Maca. sleeka nie miałam, ale ponoć się strasznie osypuje, I tak się waham, bo dwie paletki mi się bardzo podobają. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: