NIE! rozszerzonym porom

  • 2011-09-27, o 16:32
  • 56
  • 18 955
  • 40
  • 49

Re: NIE! rozszerzonym porom

może zieloną spróbuj ja ją kładłam głównie na zaniesczyszczenia, w sumie nie było dużej poprawy, ale efekt miły:)

Re: NIE! rozszerzonym porom

Mi moja pani dermatolog przepisała płyn robiony w patece. Zawiera chyba alkochol bo czasem piecze jak na twarz sie nakłada i wysusza mi palce na któych trzymam wacik, ale jak działa. Uzywam go od 2 tyg. i skóra zrobiła się o niebo lepsza, nie widać tak rozszeżonych porów, skóra ogólnie jest w lepszej kondycji, nie swieci sie tak i nie przetłuszcza, nakładam też na plecy ale tam akurat jest troche gorzej.Chyba musze dłużej poczekać na jakieś efekty. 

Re: NIE! rozszerzonym porom

Jeśli alkohol to już nie dla mnie. Mimo, że mam tendencję do nadmiernego wydzielania sebum jak używam czegoś z procentami w składzie stan mojej cery znacznie się pogarsza

Re: NIE! rozszerzonym porom

Ja dzisiaj właśnie w Carffurze kupiłam sobie maseczke co prawda jest droga jak na maseczke na jeden raz kosztowała 5zł ale czytałam opinie na jej temat i podobno jest bardzo dobrze przetestuje dzisiaj i dam znać ;)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: NIE! rozszerzonym porom

Jeśli alkohol to już nie dla mnie. Mimo, że mam tendencję do nadmiernego wydzielania sebum jak używam czegoś z procentami w składzie stan mojej cery znacznie się pogarsza

2015-06-24 12:16:58 autor AniaLadyMakeUp

 

Mam bardzo podobnie.. procenty źle działąją na moją cerę. Owszem raz na czas używam jakiegoś żelu z alkoholem w tle ale też nie za często :)

Re: NIE! rozszerzonym porom

fajny jest Garnier Czysta skóra który zwęża pory, niestety z tego co kojarze ma tam jakiś alkohol w składzie

Re: NIE! rozszerzonym porom

Fajnie działa pasta oczyszczająca liście manuka z Ziaji. 

Re: NIE! rozszerzonym porom

ooo cieszę się że trafiłam na ten wątek bo mam z tym mały problem. myslę że wasze odpowiedzi mi się przydadzą. dziękuje;))

Re: NIE! rozszerzonym porom

Na moje rozszerzone pory niestety nic już nie działa :(

Re: NIE! rozszerzonym porom

ja mam z tym problem niestety

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: