NIE ŁAM SIĘ! czyli jak naprawić rozbity cień do powiek :)

  • 2011-09-14, o 19:52
  • 60
  • 42 942
  • 35
  • 51

Re: NIE ŁAM SIĘ! czyli jak naprawić rozbity cień do powiek :

Wypróbuję, i uratuję kilka których miałam się pozbyć. Wielkie dzięki.

Re: NIE ŁAM SIĘ! czyli jak naprawić rozbity cień do powiek :)

Już kilka razy ratowałam w ten sposób swoje róże i jeden cień.. faktycznie to fajny sposób, szkoda tylko że czasem zmienia trochę odcień kosmetyku, ale ważne że róże żyją! :)

Re: NIE ŁAM SIĘ! czyli jak naprawić rozbity cień do powiek :)

kiedyś upadl mi cień i sie pokruszył tak że musiałm go wyrzucić ale napewno teraz bym tego nie zrobiła

Re: NIE ŁAM SIĘ! czyli jak naprawić rozbity cień do powiek :)

Polecam, ostatnio naprawiłam tak swój bronzer :)

Re: NIE ŁAM SIĘ! czyli jak naprawić rozbity cień do powiek :)

Red Lipstick Monster robiła o tym filmik jakiś czas temu https://www.youtube.com/watch?v=Y4E_8nvPWuM.

Jest też patent na szminki https://www.youtube.com/watch?v=MB20xf8Xb7M    :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: NIE ŁAM SIĘ! czyli jak naprawić rozbity cień do powiek :)

Tak się zastanawiam jak ten sposób ma się do bardzo wrażliwych oczu. Czy on niebędzie uczulał? Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?

Ja z kolei muszę przenieść prasowany cień z prostokątnego do okrągłego pudełeczka i się zastanawiam jak to zrobić... 

Re: NIE ŁAM SIĘ! czyli jak naprawić rozbity cień do powiek :)

Tak się zastanawiam jak ten sposób ma się do bardzo wrażliwych oczu. Czy on niebędzie uczulał? Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?

Ja z kolei muszę przenieść prasowany cień z prostokątnego do okrągłego pudełeczka i się zastanawiam jak to zrobić... 

2015-07-20 14:12:39 autor perla

Nigdy nad tym się nie zastanawiałam.. w sumie sama jestem ciekawa jak działa to przy oczach wrażliwych, ja takich nie mam więc powiedzieć nie mogę :)

Re: NIE ŁAM SIĘ! czyli jak naprawić rozbity cień do powiek :)

Ja mam bardzo wrażliwe oczy i szczerze mówiąc pod tym względem nie zauważyłam różnicy. :)

Re: NIE ŁAM SIĘ! czyli jak naprawić rozbity cień do powiek :)

Serio? To chyba będę musiała kiedyś spróbować. Może się uda. 

Re: NIE ŁAM SIĘ! czyli jak naprawić rozbity cień do powiek :)

Uratowałam swój puder prasowany dzięki spirytusowi salicylowemu. Widziałam to właśnie u dziewczyn na Youtube :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: