NAJLEPSZY PĘDZEL DO BLENDOWANIA

  • 2015-09-23, o 12:23
  • 47
  • 16 824
  • 24
  • 35

NAJLEPSZY PĘDZEL DO BLENDOWANIA

Cześć

przejdę od razu do rzeczy zastanawiam się jaki model pędzla będzie najlepszy do blendowania ,szukam pędzla synetycznego bo nie chce miec problemu z naturalnym włosiem ,(myslałam wcześniej nad ZOEVA 227 Luxe Soft Definer lub ZOEVA 228 Luxe Crease ) choć zastanawiam się czy lepiej jest blendować pędzlem z naturalnego włosia czy syntetycznego,jednak moją uwage przykuły syntetyki  ZOEVA 227v Soft Definer Vegan i ZOEVA 229 Eye Finish , sa to dwa różne kształty pędzli i ciekawa jestem którym kształtem będzie lepiej blendować ,z okragłą skuwką czy raczej spłaszczoną ? jeśli z miałybyście wybrać jeden syntetyk i jeden z naturalnego włosia to które byście wybrały ?pomóżcie

Re: NAJLEPSZY PĘDZEL DO BLENDOWANIA

ja z kolei zastanawiam się nad hakuro h 69 a zoeva 227v Soft Definer Vegan niby podobne ale nie wiem który będzie lepszy do blendowania

Re: NAJLEPSZY PĘDZEL DO BLENDOWANIA

Ja mam 227 i jest super :)

Re: NAJLEPSZY PĘDZEL DO BLENDOWANIA

Ja mam 227 i jest super :)
2015-09-23 13:22:43 autor AgataR

ale 227 wersje vegan czy naturalne włosie ? 

Re: NAJLEPSZY PĘDZEL DO BLENDOWANIA

Naturalne włosie

Re: NAJLEPSZY PĘDZEL DO BLENDOWANIA

Również mam 227 i jestem bardzo zadowolona. A jeśli szukasz włosia syntetycznego i identycznego kształtu pędzla to ja polecam Nanshy Blending Eyeshadow. KAvai również posiada pędzel do blendowania w wersji Vegan. Choć, przyznają, że moim obecnym ulubieńcem do rozcierania jest pędzel z NAnshy. Wiadomo włosie syntetyczne - tak miękkiego i przyjemnego pędzla jeszcze nie miałam. 

Re: NAJLEPSZY PĘDZEL DO BLENDOWANIA

Również mam 227 i jestem bardzo zadowolona. A jeśli szukasz włosia syntetycznego i identycznego kształtu pędzla to ja polecam Nanshy Blending Eyeshadow. KAvai również posiada pędzel do blendowania w wersji Vegan. Choć, przyznają, że moim obecnym ulubieńcem do rozcierania jest pędzel z NAnshy. Wiadomo włosie syntetyczne - tak miękkiego i przyjemnego pędzla jeszcze nie miałam. 

2015-09-23 16:08:22 autor perla

myślałam że najbardziej zbliżonym kształtem do pędzla 227 z naturalnego włosia będzie pędzek 227v Soft Definer Vegan również z zoevy ,kurcze nadal nie wiem którymi sie lepiej blenduje syntetykiem czy z naturalnego włosia ,boje sie jednak że z naturalnego włosia pędzel będzie sie jednak po jakims czasie rozczapierzał ,zresztą jak wiadomo z naturalnym włosiem zawsze jest więcej problemów. może wziąść zoeve 227 vegan albo hakuro 69 ?

Re: NAJLEPSZY PĘDZEL DO BLENDOWANIA

To jest wersja vegan z zoevy? Popatrz, zapomniałam. To jak jest to ja bym się nie zastanawiała. Powiem ci, że w Zoevie 227 ciut włoski odstają. Niewiele z 2,3 po bokach,. Przynajmniej u mnie. W nanshy tak nie jest. Ale skoro jest wersja vegan, to myślę, żę ona będzie lepsza.

Mam porównanie jak zachowują się pędzle z włosia naturalnego i syntetycznego i powiem, że spokojnie mogę odstawić naturalne włosie na bok, bo nawet rewelacyjnie miękkie włosie zoevy - naturalne nie jest tak przemiłe dla skóry jak to z nanshy. Jeśli masz wybierać miedzy zoevą a hakuro to ja polecam zoevę. Mój pędzle do blendowania h79 doprowadza mnie do szału swoimi odstającymi włoskami i jest mniej przyjemny dla skóry niż zoeva.  

Re: NAJLEPSZY PĘDZEL DO BLENDOWANIA

czyli pozostaje mi zastanowić się nad 3 pędzlami ,ZOEVA 227 vegan ,HAKURO h 69 i NANSHY Blending Eyeshadow ,który z nich polecasz najbardziej ?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: NAJLEPSZY PĘDZEL DO BLENDOWANIA

Zoeva jest spoko, świetnie mi śłużyła i dalej służy, tylko miękkość włosia w nanshy jest jeszcze o poziom wyżej, dlatego to nim najchętniej teraz rozcieram cienie na spółkę z zoevą, gdy nanshy sobie schnie. Najmniej lubię h79, ale jak jeszcze nie miałąm pierwszych dwóch to i ten dawał radę.

Także u mnie wygrywa nanshy, pół gwiazdki niżej jest zoeva. 

Na temat h69 nie wypowiem się, bo go nie miałam.

Re: NAJLEPSZY PĘDZEL DO BLENDOWANIA

Serio? Nanshy wyżej? A którym pędzlem rozcierasz cienie? Tym Blending Eyeshadow czy jakimś innym od nich?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: