NAJLEPSZE bazy pod podklad :)

  • 2012-10-18, o 22:09
  • 43
  • 15 143
  • 35
  • 40

NAJLEPSZE bazy pod podklad :)

Dziewczyny mozecie polecic jakies warte uwagi bazy pod podklad? ostatnio czytalam ,ze swietne sa te w kolorze lososiowym rozswietlajace -nadaja promienny wyglad skorze,podklad wyglada ladnie NIE TEPO,Plasko

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: NAJLEPSZE bazy pod podklad :)

ja nigdy nie uzywałam żadnej bazy pod podkład ,jakoś nie moge się do takiego rodzaju kosmetyku przekonać ,

Re: NAJLEPSZE bazy pod podklad :)

Mam bazę silikonową z Kobo. Mam co do niej mieszane uczucia, bo mnie osobiście zapycha, ale na mojej mamie i siostrze wygląda bardzo dobrze.

Re: NAJLEPSZE bazy pod podklad :)

Też słyszałam o tej z Kobo, o Beneficie i Missha BB ale osobiście nie próbowałam żadnej :)

Re: NAJLEPSZE bazy pod podklad :)

Podobno bazy z maca są bardzo dobre :)

Re: NAJLEPSZE bazy pod podklad :)

Polecam z Maca, super się sprawują :)

Re: NAJLEPSZE bazy pod podklad :)

Polecam Benefit i Artdeco. Odradzam za to wygładzającą bazę z Paese, bo podkład się przez nią potwornie utlenia.

Re: NAJLEPSZE bazy pod podklad :)

z Loreala są fajne, nazywają się "Studio....(?)" jakoś tAK ;)

Re: NAJLEPSZE bazy pod podklad :)

również polecam Loreal ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: NAJLEPSZE bazy pod podklad :)

Ja z kolei bardzo lubię bazę z Kobo. Utrzymuje dość długo mat, choć przy cerze tłustej cudów nie ma. Wygładza skórę i nigdy mnie nie zapchała.

Re: NAJLEPSZE bazy pod podklad :)

Używałam kiedyś z ingrid ale nie zrobił na mnie wrazenia
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: