NAJJAŚNIEJSZE PODKŁADY

  • 2017-08-22, o 22:15
  • 14
  • 6 787
  • 13
  • 13

NAJJAŚNIEJSZE PODKŁADY

Poszukuję podkładów dla bladziochów. Mam już ten z revlonu i odpowiada mi numer 150, natomiast chciałabym troche urozmaicić tą moją kosmetyczke i znależć jakiś równie jasny i dobry podkład. Jeśli znacie, używacie to polecajcie w komentarzach :) Świetnie by było, gdyby okazało się że są one dostępne na stronie ladymakeup. Z góry wszystkim dziękuje :*

Re: NAJJAŚNIEJSZE PODKŁADY

Jeżeli poszukujesz jasnych podkładów i odpowiada ci Revlon 150 to wydaje mi się najlepszym wyjściem by został najlepiej dobrany podkład to napisanie maila do sklepu ladymakeup (w szczególności, że chcesz kupić z tej strony) na adres sklep@ladymakeup.pl .  Panie tam pracujące idealnie dobiorą Ci podkład i nie będziesz musiała się martwić czy wybrałaś odpowiedni odcień. Sama mam ciemną karnację więc nie jestem Ci w stanie pomóc (talk)

Re: NAJJAŚNIEJSZE PODKŁADY

Kiedyś korzystałam z najjaśniejszego Affiniton. Bardzo lekka konsystencja, super efekt i ładny kolor. NIestety zaczęłam mieć wrażanie, że jego skład nie jest przyjazdy dla mojej skórty i nie pachnial zbyt ciekawie - według mnie ziemniakami ;/  

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: NAJJAŚNIEJSZE PODKŁADY

Podkład z Pierre Rene w kolorze 020 jest jasny. Nie u każego się sprawdza, ale zauważyłam, że trzeba nauczyć się z nim pracować 

Re: NAJJAŚNIEJSZE PODKŁADY

Loreal - True match  N1 

:)

Re: NAJJAŚNIEJSZE PODKŁADY

był tu na stronie film o jasnych podkładach: https://www.ladymakeup.pl/makijaz/top-5-super-jasne-podklady-rozdanie/

Re: NAJJAŚNIEJSZE PODKŁADY

Mam jasną cerę, Ivory Liquid Control eveline dobrze współgra z moją skórą, także mogę polecić bladziochom. Ma lekką konsystencję do tego dobrze stapia się ze skóra za to go lubię. 

Re: NAJJAŚNIEJSZE PODKŁADY

Mam jasną cerę, Ivory Liquid Control eveline dobrze współgra z moją skórą, także mogę polecić bladziochom. Ma lekką konsystencję do tego dobrze stapia się ze skóra za to go lubię. 

2018-01-04 01:14:12 autor igamorska

 

Muszę go wypróbować

Re: NAJJAŚNIEJSZE PODKŁADY

max factor 3 w 1 numer 40 ivory :) 

Re: NAJJAŚNIEJSZE PODKŁADY

Ivory Liquid Control podobno dobry

Re: NAJJAŚNIEJSZE PODKŁADY

Maybelline Fit Me 110
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: