Mycie naturalnego włosia

  • 2015-06-23, o 11:15
  • 53
  • 24 921
  • 35
  • 42

Re: Mycie naturalnego włosia

Koniecznie daj. Ja sama zastanawiałam się nad myciem pędzi płynem do higieny intymnej bo takie płyny są bardzo delikatne, ale ostatecznie postawiłam na szampon dla dzieci, który dobrze się u mnie sprawdza ;)

Re: Mycie naturalnego włosia

a propos pędzli ja juz obiecałam sobie że nigdy nie kupie pędzla z naturalnego włosia ale nie dlatego ze jest bardziej wymagające w utrzymaniu tylko po tym jak się naczytałam jak to włosie do pędzli jest pozyskiwane ze zwierzat.

 

krótko pisząc polecam serdecznie każdej dziewczynie przez zakupem pędzla z włosia naturalnego poczytać sobie prawdziwe informacje( nie takie jak podają producenci) o PETA – organizacji zajmującej się obroną zwierząt – która ostrzegała często na swojej stronie, że pozyskanie włosia do pędzli wiąże się często z cierpieniem zwierząt, które bywają ranione, okaleczane, a nawet zabijane, by szybko i tanio pozyskać cenny, naturalny surowiec.   

 

Re: Mycie naturalnego włosia

Płyn do higieny intymnej nie powinien zaszkodzić :)

Re: Mycie naturalnego włosia

Polecam szare mydło "Biały Jeleń" :) Sprawdza się doskonale :) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Mycie naturalnego włosia

Używam delikatnego szamponu, np. Babydream lub Bambino, a po umyciu na kilka minut nakładam odżywkę. Włosie jest bardziej sprężyste.

ja myję bambino dla dzieci, trzymają się ok

Re: Mycie naturalnego włosia

Ja mam ten sam problem z naturalkami. Niestety kłują po jakimś czasie, mimo że często nakładam odżywki do włosów. Zaraz po zmyciu odżywki jest super ale to krótkotrwały efekt niestety.

Re: Mycie naturalnego włosia

wole włosie syntetyczne

Re: Mycie naturalnego włosia

nakładanie odżywki to podstawa przy pielęgnacji pędzli z naturalnego włosia ;)

Re: Mycie naturalnego włosia

Też muszę spróbować Z odzywką
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: