Motocykle!!

  • 2012-11-12, o 16:48
  • 58
  • 14 329
  • 25
  • 38

Motocykle!!

Mam swoją pasję - motory. Są w mojej rodzinie od zawsze, chociaż do tej pory tylko w męskim gronie, jednak mnie też trafiło, chociaż wiele osób mówiło żebym dała sobie spokój, jednak ja nie odpuszczałam, zrobiłam prawo jazdy, choć nie bez problemów. Jestem nieduża, a motory spore więc początki nie były łatwe. Jeździłam do tej pory na starym motorze taty, ale niedawno kupiłam swój, wymarzony, na który pracowałam odkąd tylko pracować zaczęłam:) Dopiero uczę się na nim jeździć, i choć nie jeden upadek za mną, nie poddaję się. Może są na tym forum dziewczyny, które też jeżdżą i opowiedzą o swoich początkach:) A może jeździcie jako pasażerki?

Re: Motocykle!!

Jestem jedynie pasażerką, chociaż nie powiem bo chcę się nauczyć jeździć ale mój luby nie bardzo chce mnie nauczyć. Sezon się skończył więc narazie nie mam co go molestować o to żeby mnie uczył- poczekam do wiosny:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Motocykle!!

Jeśli chodzi o dwukołowy pojazd to niestety jechałam tylko na rowerze.. za to moją pasją (oprócz wielu innych rzeczy) są samochody, nawet pomagałam męzowi naprawiać nasze auto..interesują mnie te wszystkie części w samochodach itp.

Re: Motocykle!!

kategoria jest, motoru własnego nie mam...ale moim marzeniem jest superior...brough superior...najpiekniejszy motor świata:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Motocykle!!

Dziekuje, postoje Moj brat jezdzil na motorze i moj mąż, a przepraszam, na motocyklu . Z bratem jechalam jak bylam wysoko w ciąży bo nie mialam czym wrocic z pracy, a z mężem raz tu w Holandii jechalismy na bazar, deszcz lal, ja w kombinezonie przeciwdeszczowym z plecakiem na plecach i nigdy wiecej, to nie dla mnie! Ostry zakret w prawo a ja sie wyginam w lewo. Tak, wiem wiem ze tak nie wolno . Czasem jak sobie wejde na jakas stronke randkowa i widze, ze facet ma motocykl to juz go przekreslam. Ale musze przyznac, ze kobitki na motocyklach bardzo mi imponuja, zwlaszcza takie male i filigranowe, wielki szacun!

Re: Motocykle!!

Ja też długi czas miałam tylko kategorię, ale teraz już mogę przedstawić Wam swoją bestię

Re: Motocykle!!

Łał. Mi się marzy skuter, motorów się boję. Ale skuter byłby ok, coś pomiędzy motorem a rowerem, więc moze bym się nie bała

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Motocykle!!

Nie znam sie, ale fajna maszyna

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Motocykle!!

ja również sie nie znam, ale fakt faktem wyglądasz fajnie na tym "cacku" , piękny kolor tej Yamahy::)

Re: Motocykle!!

WOW! ale maszyna!

Re: Motocykle!!

o nie:) ja to raczej za metalem niz tworzywem:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: