Mokry makijaż - niezbędniki.

  • 2016-02-07, o 16:59
  • 13
  • 9 704
  • 10
  • 11

Mokry makijaż - niezbędniki.

Chciałabym nauczyć się robić rozświetlony, świeży, naturalny, ale "mokry" makijaż. Jakie produkty polecacie, aby uzyskać taki efekt (żadnych matowych)? Mówię o rozświetlaczach, może jakichś dobrych bazach, jasnych podkładach, itd.

Re: Mokry makijaż - niezbędniki.

dobrze dobrany rozświetlacz po połowa sukcesu

Re: Mokry makijaż - niezbędniki.

baza rozświetlająca, podkład rozświetlający i dobry rozświetlacz nie mający drobinek tylko własnie robiący taką mokrą taflę. Z tego co sama posiadam rozświetlacz bell Hypoallergenic (w chłodnym odcieniu) robi własnie taki efekt i z tego co gdzieś słyszałam rozświetlacz MUR Radiance w odcieniu Breathe chyba Maxineczka go pokazywała na kanale:)

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: Mokry makijaż - niezbędniki.

Produkty rozświetlające

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Mokry makijaż - niezbędniki.

Rozświetlacz, cienie metaliczne w kremie. 

Re: Mokry makijaż - niezbędniki.

najwazniejszy jest dobrze dobrany rozswietlacz

Re: Mokry makijaż - niezbędniki.

Rozświetlacz 

Re: Mokry makijaż - niezbędniki.

Rozświetlacz 

Re: Mokry makijaż - niezbędniki.

Tylko że to rozświetlenie jest budowane na matowej bazie. Jeśli wszystko będzie rozświetlające to twarz będzie wyglądać na spoconą.

Re: Mokry makijaż - niezbędniki.

Produkty rozświetlające
2016-02-12 10:40:19 autor Moja

domyślam się, pytam o konkrety.

Re: Mokry makijaż - niezbędniki.

Healthy Mix jest fajnym podkładem, który nie świeci się aż tak bardzo, ale jest podkładem w stronę nawilżającego, więc będzie fajną "bazą" na resztę makijażu. Ja osobiście lubię rozświetlacze z Wibo i Lovely, dają fajny efekt, trzymają się cały dzień i bardzo ładnie wyglądają na twarzy. Może strobbingiem dasz radę uzyskać podobny, rozświetlony efekt, więc w połączeniu z nawilżającym podkładem może wydawać się mokry. Zawsze możesz zdjąć efekt pudrowości mgiełką, odświeży ona również makijaż i będzie wyglądał korzystniej.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: