Moje oczy:Katy

  • 2012-02-05, o 03:14
  • 170
  • 49 248
  • 47
  • 61

Re: Moje oczy:Katy

Palcami, no nieźle Chyba masz wprawę bo wyszło na prawdę fajnie, szczególnie na zamkniętym oku te zewnętrze kąciki mi się podobają

lily

dokładnie ;p ja bym powiedziała że to pędzelkiem malowane

Re: Moje oczy:Katy

2 dowolne cienie spokojnie mozna fajnie i szybko rozetrzec ,uzyskując ciekawy efekt -palcami..robie to szybko i nie patrze na kształt.ten kształt "V" w zewnetrznym kąciku oka nie za bardzo mnie pasuje .o wiele lepiej sie czuje jak jade na prosto heheh...i zaokrąglam przy zewn.kącikach..banalnie proste--na cala powieke nalozylam duzooo zielonego i potem dokladalam brązowy...i rozcierałam ku górze..potem tylko w zaleznosci jaki cien chce miec na dolnej linni rzęs ,wklepuje i na to pociagam tuszem. wprawe mam ,bo zazwyczaj te ciemniejsze cienie zaczynają sie u mnie na kości ,czyli nad tą zmarszczką na powiece...idzie wyczuc..to nawet na wyczucie idzie zrobic..ehhehe..

Re: Moje oczy:Katy

2 dowolne cienie spokojnie mozna fajnie i szybko rozetrzec ,uzyskując ciekawy efekt -palcami..robie to szybko i nie patrze na kształt.ten kształt "V" w zewnetrznym kąciku oka nie za bardzo mnie pasuje .o wiele lepiej sie czuje jak jade na prosto heheh...i zaokrąglam przy zewn.kącikach..banalnie proste--na cala powieke nalozylam duzooo zielonego i potem dokladalam brązowy...i rozcierałam ku górze..potem tylko w zaleznosci jaki cien chce miec na dolnej linni rzęs ,wklepuje i na to pociagam tuszem. wprawe mam ,bo zazwyczaj te ciemniejsze cienie zaczynają sie u mnie na kości ,czyli nad tą zmarszczką na powiece...idzie wyczuc..to nawet na wyczucie idzie zrobic..ehhehe..

katy24-24

dzięki za rady

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Moje oczy:Katy

mój dzisiejszy..rudo-brązowy ..na dole fioletowa kreska przy otwartym oku...w sumie to nie wiem jakie to kolory -2 podobne (taki rdzawy i brąz),roztarłam tez palcami

Re: Moje oczy:Katy

fajny ten kolorek dla mnie to taka czekoladka ;P

Re: Moje oczy:Katy

tu w innym świetle ...wow ,ale wielkie oko wyszło

Re: Moje oczy:Katy

jakie ty masz fajne oczy!
a kolorki świetne ;D i znów nie mogę uwierzyć w to że makijaż malowany palcami

Re: Moje oczy:Katy

jakie ty masz fajne oczy!
a kolorki świetne ;D i znów nie mogę uwierzyć w to że makijaż malowany palcami

KamiluŚkaa

wszystko to kwestia wprawy i brak czasu...uwierz mi,ja ze swoich oczu nie jestem zadowolona i to chyba jedyne co bym zmienila u siebie ...jeszcze rok temu nie wiedzialam,ze mam opadającą powieke ,że mozna to skorygowac makijazem..malowalam oczy tylko tuszem i kredką i cos bylo nie tak ..tłumaczylam sobie ze mam oczy małe,niektórzy mówili ze mam jak chinka teraz makijaz to pestka ,w duzej mierze dzieki tej stronie...uzywam zawsze 2 cieni albo o tych samych kolorach(jasniejszy i ciemniejszy) ,albo podobnych ,dzieki czemu mozna idealnie ,albo prawie idealnie rozetrzec cienie palcami..

Re: Moje oczy:Katy

mi tam twoje oczy się bardzo podobają a ten kolorek jest śliczny.. moje są przeciętne .. ciemnobrązowe (prawie czarne) i nigdy nie umiałam dobierać do nich kolorku, dlatego też nie maluję oczu

Re: Moje oczy:Katy

ja na ciemno-brązowe sie z chęcią zamienie...do takiego koloru oczu,to wiekszosc makijazy pasujeee,ale brązy to w szczególnosci mi sie na takich oczach podobają..wstaw chociaz jedno oko,,

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: