Moje makijaże -Paco Make Up :)

• 2013-01-01, o 22:05
  • 129
  • 30 426
  • 45
  • 72

Moje makijaże -Paco Make Up :)

Cześć 13 grudnia rozpoczęłam dzielić się swoimi umiejętnościami makijażowymi i charakteryzatorskimi na moim blogu www.paco-makeup.blogspot.com - zachęcam Was do odwiedzania bloga i pisania własnych opinii, zdanie każdego jest dla mnie ważne. Tu czasami również wrzucę swoje prace Pozdrawiam

Zapraszam na mój blog www.paco-makeup.blogspot.com

Re: Moje makijaże -Paco Make Up :)

Moja charakteryzacja na Halloween- co o niej myślicie?? wiem że to było 2 miesiące temu, ale cały czas szkolę swoje umiejętności w charakteryzacji, a jestem samoukiem kolor tęczówki jest zrobiony w Photoshopie.

Poniżej parę makijaży oka z moich początków

Bardzo ladne makijaze mi sie spodobala ta kolorowa kreska:)

Ładne makijaże:) Ten na halloween jest "straszny" ale w pozytywnym tego znaczeniu, bardzo realnie wygląda:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Świetne makijaże. Wielokolorowa kreska jest cudna! A charakteryzacja na Halloween... nie masz może ochoty się wybrać w takiej na Zombie Walk? Świetne wykonanie.

Avlime- w tamtym roku trochę za późno dowiedziałam się o marszu zombi w Warszawie, ale w tym roku się już wybieram Znasz może już termin?

Świetne makijaże a charakteryzacja zabójcza!!;p zachęcamy do wstawiania więcej fotek

Niestety, o odbyciu się Zombie Walku zawsze się dowiaduję z fotorelacji z joemonstera Ale zawsze podziwiam charakteryzacje, które ludzie wykonują. Wiele z nich jest naprawdę świetnych. I podoba mi się tez idea, że wszyscy się przebierają, charakteryzują i idą ulicami miasta!

W Warszawie jakoś na początku września jest, jeśli będę coś wiedziała to napiszę

Moje inne charakteryzacje z ubiegłego roku z Halloween