Moje Propozycje Makijażu Oczu

  • 2010-12-16, o 16:29
  • 54
  • 23 665
  • 32
  • 45

Moje Propozycje Makijażu Oczu

Cześć Dziewczyny chciałam się z Wami podzielić moimi propozycjami makijażu, mam nadzieje , że się Wam spodobają, co sądzicie o nich?:)

Wersja Smookey Eyes zielono-brązowe i kolorowy

http://img190.imageshack.us/img190/2435/oczyotwarterne.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Makijaż Sylwestrowy i nie tylko

http://img716.imageshack.us/img716/3829/srebrnerne.jpg

Uploaded with ImageShack.us

A tu takie różne:
http://img695.imageshack.us/img695/6813/ladyip.jpg

Re: Moje Propozycje Makijażu Oczu

No no no, spora ilość
Super, mi się podobają. Nie wiem czy to wina zdjęć(są trochę niewyraźne ) ale widzę, że trzymasz się podobnego rodzaju cieni, i żadnych zdjęć nie ma z jasnymi cieniami ale i tak mi się podoba

Świetnie, czekamy na więcej

Re: Moje Propozycje Makijażu Oczu

WOW super!! ile makijaży prawie taka kolekcja jak u mnie na blogu bardzo się cieszę, że podzieliłaś się z nami sowimi dziełami
oczywiście zachęcam do dalszych publikacji fotek ps.widzę, że tak jak ja lubisz mocniejsze makijaże pozdrawiam

Re: Moje Propozycje Makijażu Oczu

Fajne:) Ładny masz kształt oczka:) Podobaja mi sie, lubie mocniejsze ale słabsze jeszcze bardziej:P Fajne propozycje
Widze dziewczynki sie rozkręcają
Sama miałam wstawic cos od siebie ale walcze z aparatem bo w ogóle nie widac efektu ;( no i czasu brak, ale może kiedys mi sie uda
pozdrawiam

Re: Moje Propozycje Makijażu Oczu

No ja cały czas czekam za Twoimi fotkami Marzeno, mam nadzieję, że się "nie wykręcasz"?

Re: Moje Propozycje Makijażu Oczu

Dziękuję Cieszę się ,że się podobają Co do zdjęć to wina raczej aparatu, chyba już trochę szwankuje ostrość. Tak jak koleżanka zauważyła z aparatami bywa różnie, te droższe robią super zdjęcia, na razie są jakie są. Oczywiście jak będę mieć jakieś propozycje makijażu to chętnie się podzielę z Wami i zamieszczę. Zamierzam kupić sobie inny rodzaj cieni, więc ciekawa też jestem jakie będą efekty tych nowych cieni.
Tak zdecydowanie lubię, bardziej podkreślić oczy,a usta już w bledszym kolorze najczęściej połyskującą, różową pomadką z Oriflame (Moja mama nazywa taki mocny makijaż oczu, "diabelskie oczy" hehe:)

Re: Moje Propozycje Makijażu Oczu

Witaj,przyznaję,że masz piękne cienie,bardzo ładnie wygladaja na powiece,jednak ja czuje leciutki niedosyt,a mianowice nie wiem,jak wygladaja,kiedy oko jest otwarte:)
Mimo wszystko trzymaj tak dalej i rozwijaj sie w tym temacie,bo widac,ze to lubisz:)

Re: Moje Propozycje Makijażu Oczu

Nie nie wykręcam sie Chciałabym nawet już robiłam takie zdjęcia ale nie jestem zadowolona z efektu bo w ogóle wychodzi inaczej niż w rzeczywistości. Jak kiedys wezmę sie za to o odpowiedniej porze i swietle i ładnie wyjda to na pewno wstawie:)
I oczywiście poddam sie ocenie:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Moje Propozycje Makijażu Oczu

Git makijaże, bardzo pasują ci,na żywo na pewno lepiej wygladaja tylko jak wyzej dziewczyny wspominały ahhh te aparaty:P.

Re: Moje Propozycje Makijażu Oczu

Bardzo piękne, ja też chciałbym mieć tę sukienkę, spróbuję później.

Re: Moje Propozycje Makijażu Oczu

ciekawe propozycje

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: