Moja hybrydka:)

  • 2015-09-21, o 14:39
  • 53
  • 16 770
  • 30
  • 43

Moja hybrydka:)

:) hybryda na naturalnej płytce. Base, milk hard (dziewczyny to super przedłuża trwałość hybrydy-bez tego trzymała około 2 tyg i już była w tragicznym stanie, a teraz 3-4 tyg bez odprysków), dwie warstwy hybrydy i top:)...kolor zabawny, bo pod światłem uv świeci jak 100 watowa żarówa

 

Re: Moja hybrydka:)

Świetny kolor ;)

Re: Moja hybrydka:)

No kolor konkretny, czerwień tak ciepła, że aż przez monitor parzy. :D

Re: Moja hybrydka:)

Tak, trochę żarówiasty kolor, ale zbliża się jesień, szarówa i plucha będa królować za oknem. Więc kolor jak najbardziej wskazany. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Moja hybrydka:)

Dzięki za opinie. Ogólnie kolor miałam zawsze bardzo stonowany, ostatnio był mleczny z efektem syrenki, w okresie wakacji róż i mięta, więc teraz postanowiłam zaszaleć:)

Re: Moja hybrydka:)

To chyba świecisz w ciemności z tymi pazurami :) Dziwne, że sama hybryda trzyma Ci się tylko dwa tygodnie. U mnie miesiąc spokojnie bez żadnych odprysków.

Re: Moja hybrydka:)

mnie nie do końca ten kolor przekonuje

Re: Moja hybrydka:)

To chyba świecisz w ciemności z tymi pazurami :) Dziwne, że sama hybryda trzyma Ci się tylko dwa tygodnie. U mnie miesiąc spokojnie bez żadnych odprysków.

2015-09-21 17:04:41 autor

 Trzymała się wcześniej, gdy moja kochana pani kosmetyczka nie używała tego milk hard'a. Ogólnie słyszałam że służy do przedłużania płytki ale stosujemy go też właśnie jako wzmacniacz:)

Re: Moja hybrydka:)

mnie nie do końca ten kolor przekonuje

2015-09-21 17:20:01 autor monika212121

 Dużo zależy też od tego co się założy, bo on przy różnych kolorach różnie wygląda, także w zależności od światła zmienia się jego intensywność. Nigdy nie miałam czegoś tak rażącego, więc po prostu byłam ciekawa efektu, natomiast pewnie się już się na niego nie zdecyduję

Re: Moja hybrydka:)

ładnie ;) fajny kolor

Re: Moja hybrydka:)

super bardzo mi się podobają :) radosny kolor na poprawę humoru ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: