Moj maly dramat z ktorym mi ciezko zyc...

  • 2011-11-01, o 21:38
  • 68
  • 25 938
  • 33
  • 47

Moj maly dramat z ktorym mi ciezko zyc...

Witam was drogie dziewczyny,skierowala mnie na ta stronke moja znajoma ,powiedziala ze tutaj pewnie ktoras z dziewczyn dobrze doradzi ,mam wielki problem moja mala tragedia ktora ciagnie sie za mna juz 12 lat..na poczatku byl ciezki tradzik z ktorym bardzo walczylam-stosowalalm prawie wszystko ,nic nie pomagalo nie mialam jako nastolatka szczesliwego czasu ,smiano sie ze mnie ze mialam pryszcze mozecie sobie tylko wyobrazic ten kto tego nie przezyl nie zrozumie tak naprawde..moje kolezanki cieszyly sie ladna skora Ja niestety nie ,czesto z tego powodu plakalam i przez ludzi rowniez,czesto sie mi przygladali a Ja sie czulam w tym momencie okropnie,wiecznie mi zwaracano uwage "jaka ty masz skore -okropne pryszcze "!Ludzie potradzia byc okrutni..Przeciez nie bylam temu winna nie zrobila sobie tego i niesamowicie zawziecie walczylm z tym, a teraz -na policzkach mam czerwone blizny potradzikowe Sama sobie tego nie zrobilam -ludzie tego nie rozumieja,ale przygladaja sie wscipsko -czesto...nie wiem dlaczego Bog chcial zebym to miala i tak cierpiala z tego powodu...bo naprawde strasznie mnie to meczy..
Moze ktoras z dziewczyn wie jak skutecznie usunac blizny potradzikowe czerwone przy skorze:sklonnej do zapychania,wagry ,wrazliwej sklonnej do zaczerwienienia,mam tak ze jak nawet umyje twarz to te miejsca robia sie strasznie czerwonejeszcze bardziej-(blizny potradzikowe czerwone) Blagam dziewczyny pomozcie mi doradzcie cos skutecznego ,moze ktoras miala podobny problem?

Moja skora jest: wrazliwa-sklonna do rumienia,zaskorniki,blizny potradzikowe-czerwone....Co mi pomoze bezinwazyjnie usunac to, ale zeby nie zaszkodzic mojej wrazliwej zaczerwienionej skorze??

Re: Moj maly dramat z ktorym mi ciezko zyc...

Hej ja to rozumiem miałam podobny problem teraz tez czasmi mi sie zdarza miec pare niedoskonałosci i radze sobie tak jak napisałam we wczesniejszym temacie stosujac poprostu maśc cynkowa lub tormentiol myśle,że na blizny sa to najlepsze masci bynajmniej zauwazyłam to u siebie i paru innych osób stosujacych taka metodę to skutkuje.Poza tym cóz moge Ci jeszcze na to poradzić przede wszystkim powinnaś skontaktować się z dermatologiem ,który napewno coś więcej doradzi .
A i jeszcze dobra maścia na blizny jaką mogę polecic to maść silikonowa tak to sie nazywa dokładnie.
A mam pytanie pijesz może wapno smakowe?
Jeszcze tak na końcu to powiem ,że u mnie dużą role w pozbyciu się tego paskudztwa tradziku była zmiana diety na zdrowsza .

Ciesz się pięknym dniem wkońcu jest ich tak nie wiele...

Re: Moj maly dramat z ktorym mi ciezko zyc...

Witam was drogie dziewczyny,skierowala mnie na ta stronke moja znajoma ,powiedziala ze tutaj pewnie ktoras z dziewczyn dobrze doradzi ,mam wielki problem moja mala tragedia ktora ciagnie sie za mna juz 12 lat..na poczatku byl ciezki tradzik z ktorym bardzo walczylam-stosowalalm prawie wszystko ,nic nie pomagalo nie mialam jako nastolatka szczesliwego czasu ,smiano sie ze mnie ze mialam pryszcze mozecie sobie tylko wyobrazic ten kto tego nie przezyl nie zrozumie tak naprawde..moje kolezanki cieszyly sie ladna skora Ja niestety nie ,czesto z tego powodu plakalam i przez ludzi rowniez,czesto sie mi przygladali a Ja sie czulam w tym momencie okropnie,wiecznie mi zwaracano uwage "jaka ty masz skore -okropne pryszcze "!Ludzie potradzia byc okrutni..Przeciez nie bylam temu winna nie zrobila sobie tego i niesamowicie zawziecie walczylm z tym, a teraz -na policzkach mam czerwone blizny potradzikowe Sama sobie tego nie zrobilam -ludzie tego nie rozumieja,ale przygladaja sie wscipsko -czesto...nie wiem dlaczego Bog chcial zebym to miala i tak cierpiala z tego powodu...bo naprawde strasznie mnie to meczy..
Moze ktoras z dziewczyn wie jak skutecznie usunac blizny potradzikowe czerwone przy skorze:sklonnej do zapychania,wagry ,wrazliwej sklonnej do zaczerwienienia,mam tak ze jak nawet umyje twarz to te miejsca robia sie strasznie czerwonejeszcze bardziej-(blizny potradzikowe czerwone) Blagam dziewczyny pomozcie mi doradzcie cos skutecznego ,moze ktoras miala podobny problem?

OszpeconaPrzezBlizny

Ja niestety nie potrafię doradzić Ci, ponieważ sama nigdy nie miałam takiego silnego trądziku, a wiedzy dermatologicznej nie posiadam ale tak jak Karolina, sądzę, ze powinnaś udac się do dermatologa, który specjalizuje się w podobnych sprawach - nie każdy lekarz przyzna się do swojej niewiedzy, a jedynie może pogorszyć sprawę.. To co mogę polecić to jedynie kosmetyki do kamuflażu, które pomogą Ci doraźnie zakryć blizny. Jeśli nie posiadasz to wypróbuj podkłady mocno kryjące i kamuflaże - na pewno poprawią Twój stan psychiczny.

Re: Moj maly dramat z ktorym mi ciezko zyc...

mam tak ze jak nawet umyje twarz to te miejsca robia sie strasznie czerwonejeszcze bardziej-(blizny potradzikowe czerwone)

Jeśli myjesz twarz wodą kranową, to odstaw ją. Zastąp ją płynem micelarnym albo wodą mineralną. U mnie woda kranowa wywołuje silne zaczerwienienia. Co do blizn, niestety nie wiem co Ci doradzić, bo sama tego problemu nie miałam. Na pewno powinnaś udać się jak najszybciej do dermatologa. Zbada stan cery, doradzi, przepisze leki. Mam koleżankę, która miała taki problem, chodziła do dermatologa, leczyła to i dziś już ma te blizny mniejsze, co prawda nie znikły całkowicie, ale są dużo mniej widoczne. No i też z wiekiem koloryt skóry powinien się nieco wyrównać, blizny zjaśnieją.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Moj maly dramat z ktorym mi ciezko zyc...

Jejku strasznie mi przykro, ze sie nacierpialas. Ja sama cierpiala z powodu wygladu, choc nie byl to tradzik na twarzy, a duzy nos. Cale szczescie, odwazylam sie pojsc do kliniki medycyny estetycznej. Wygenocjowalam dobra cena i poddalam sie zabiegowi. Niby dla innych nie byl to problem, ale ja bylam z duzym nosem zupelnie inna osoba. Radze ci byc odwazna i wlaczyc o swoj wyglad. Dzisiaj mamy niezliczone mozliwosci poprawiana urody, a na dodatek ceny sa coraz nizsze i przez to dostepne dla kazdego. Ja bym szczerze radzila udac sie do lekarza specjalisty/dermatologa/doktora medycyny estetycznej na konsultacje, ktore w klinikach sa czesto za darmo. Tu masz link do groupona gdzie znajdziesz dobre oferty: http://www.groupon.pl/oferty/wroclaw/be ... aw/1398637

Re: Moj maly dramat z ktorym mi ciezko zyc...

hmm moja koleżanka chodziła do kosmetyczki co prawda płaciła dużo za te zabiegi,ale efekt był widoczny bardziej..chodziła na jakieś złuszczanie..nie pamiętam dokładnie..ale twarz miała doprowadzoną do ładu i teraz się cieszy pięknym wyglądem bez kilogramów pudru

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Moj maly dramat z ktorym mi ciezko zyc...

Juz wielu dermatologow odwiedzilam zbytnio nic nie pomogli..pozniej poszlam na laser tez nie zlikwidowal troszke wygladzil..Juz naprawde nie wiem co robic Dlatego pomyslalam ze tu napisze moze ktoras z dziewczyn cos takiego przechodzila ,liczylam na rady z doswiadczen innych ludzi.Nawet nie wiecie jak bardzo marzy mi sie ladna skora bez blizn,bez zaskornikow ale nie wiem czy juz kiedykolwiek mi bedzie dane w tym zyciu,miec ladna skore jak ja bym chciala moc chodzic bez podkladu niewyobrazacie sobie nawet tego,niestety nie moge bo jeszcze bardziej ludzie na mnie patrza,a mi sie przykro robi ,wiec jak widze slysze dziewczyny ktore maja normalna cere nakladaja podklady..

Moja skora jest: wrazliwa-sklonna do rumienia,zaskorniki,blizny potradzikowe-czerwone....Co mi pomoze bezinwazyjnie usunac to, ale zeby nie zaszkodzic mojej wrazliwej zaczerwienionej skorze??

Re: Moj maly dramat z ktorym mi ciezko zyc...

ehhh na dobrego dermatologa też trzeba wkońcu trafić. Mąż był chyba u wszystkich możliwych, nawet lekarka współpracująca z dr Ireną Eris wymiękła. Teraz trafił na świetną lekarkę, w każdy razie jedyną która po latach walki ze skórą atopowa, przesuszona z nadmiarem wydzielającego się sebum, do tego zaczerwienienia, lekkie blizny. Mąż nie używa wody, twarz przemywa Physiogelem lub ostatnio Cetaphilem. A z maści najbardziej pomogłby mu Cicalfate z Avene, Pimafucort, Metronizadol, najlepszy efekt był po także po Elidelu. Minusem jego jest jedynie cena bo to wydatek ok 80 zł. Oczywiście do tego były jakieś tabletki i wszystko stosowane w określonej kolejności itp. Chociaż zostało jedynie przesuszenie i nadmiar sebum, ale z tym można sobie jakoś tam poradzić bibułkami. Po takim leczeniu mąż jest zadowolony bo pozbył się wszelkich przebarwień, zaczerwienień i wyprysków. Różnica jest widoczna. Wiadomo, że pewnie kobieta wymagałaby trochę więcej, bo jakoś bardziej zwracamy uwagę na nasz wygląd.

Re: Moj maly dramat z ktorym mi ciezko zyc...

Kiedys na ulicy podrywal mnie chlopak ,chcial sie ze mna umowic,ale ja nie chcialam..Wiec wiecie co mi powiedzial? zasmial sie i mowi ,"ale masz brzydka skore" ,-smiejac sie perfidnie ...Strasznie mi sie przykro zrobilo ,chociaz wcale sam nie byl taki fajny...Jestem bardzo wrazliwa osoba ehh i Cala noc plakalam..

Moja skora jest: wrazliwa-sklonna do rumienia,zaskorniki,blizny potradzikowe-czerwone....Co mi pomoze bezinwazyjnie usunac to, ale zeby nie zaszkodzic mojej wrazliwej zaczerwienionej skorze??

Re: Moj maly dramat z ktorym mi ciezko zyc...

To jakiś frajer był. Takimi ludźmi nie trzeba się przejmować!

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24823654 WYPRZEDAŻhttp://www.facebook.com/FollowTheFashion Promocje i rabatyhttps://www.facebook.com/pages/Evell-makeup-Ewelina-Wasilczyk/477883348983066http://evellmakeup.blogspot.com/

Re: Moj maly dramat z ktorym mi ciezko zyc...

To jakiś frajer był. Takimi ludźmi nie trzeba się przejmować!

ewelinablbn

Dokładnie, ja nawet bym dodała, że to jakiś podły cham, bo kto ma radość ze sprawiania przykrości innym?!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: