Mój makijaż na ślub

  • Temat zamknięty
  • 2011-07-06, o 13:52
  • 49
  • 18 120
  • 6
  • 15

Re: Mój makijaż na ślub

a TU JESZCZE Z POPRAWIN

Re: Mój makijaż na ślub

Piękna sukienka ta z wesela, a z poprawin seks bomba !!!
Ps. Jesteś podobna do mamy

Re: Mój makijaż na ślub

Śliczne obie kreacje
Ps. jakie fajne baloniki unoszące się w górze

Re: Mój makijaż na ślub

O ja!!! Masz ładną buzię i ładną figurę- tylko pozazdrościć i masz coś jeszcze, niby zwykłe zdjęcia ale bije od ciebie taki seksapil że o matko! Od facetów chyba się nie możesz opędzić. Znam jedną osobę która, jest bardzo ładna i też ma to coś- ja tego nie posiadam:(

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Mój makijaż na ślub

O ja!!! Masz ładną buzię i ładną figurę- tylko pozazdrościć i masz coś jeszcze, niby zwykłe zdjęcia ale bije od ciebie taki seksapil że o matko! Od facetów chyba się nie możesz opędzić. Znam jedną osobę która, jest bardzo ładna i też ma to coś- ja tego nie posiadam:(

Nitka24

Dzięki Nitko
Ale dlaczego tak się nisko oceniasz widziałam twoje zdjęcia z wesela, na którym byłaś ostatnio wyglądałaś zjawiskowo !!! Piękna suknia i twarz

Re: Mój makijaż na ślub

Śliczne obie kreacje
Ps. jakie fajne baloniki unoszące się w górze

Andrea

Tak te baloniki, były helem pompowane i unosiły się same, dzieciaki miały zabawe z ich łapaniem, te mniejsze skakały bo nie mogły dostać sznureczka he he ...

Re: Mój makijaż na ślub

Akurat do tego jak wyglądam nie mam zastrzeżeń, ale nie posiadam takiego wrodzonego seksapilu- nie potrafię się tak zachowywać- to się widzi:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Mój makijaż na ślub

Akurat do tego jak wyglądam nie mam zastrzeżeń, ale nie posiadam takiego wrodzonego seksapilu- nie potrafię się tak zachowywać- to się widzi:)

Nitka24

hehe aż tak to we mnie widać ?
Trochę się nauczyłam jako modelka .

Re: Mój makijaż na ślub

To już wiadomo skąd ale z tym też trzeba się urodzić:)
Masz jakieś sukcesy na swoim koncie albo jakąś stronę na której można cię zobaczyć?

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Mój makijaż na ślub

Akurat do tego jak wyglądam nie mam zastrzeżeń, ale nie posiadam takiego wrodzonego seksapilu- nie potrafię się tak zachowywać- to się widzi:)

Nitka24

hehe aż tak to we mnie widać ?
Trochę się nauczyłam jako modelka .


Szczególnie jak Miss Puerto Rico? nazywasz się Mayra Matos Pérez? nie ładnie, że tak nas oszukujesz i kłamiesz... Wszystkie chciałybyśmy być takie piękne i doskonałe.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: