Mocny peeling do twarzy

  • 2020-05-23, o 14:09
  • 9
  • 1 371
  • 10
  • 8

Mocny peeling do twarzy

Hej,

potrzebuję "mocnego" peelingu do twarzy z wieloma drobinkami, które dość mocno pozbywają się np. przesuszonych skórek. Wiem, że takie peelingi są agresywne, ale właśnie czegoś takiego szukam do sporadycznego stosowania.

Możecie coś polecić?

Re: Mocny peeling do twarzy

Nie polecę typowego peelingu z drobinkami, ale za to świetnie oczyści skórę i usunie przesuszone skórki FlosLek gommage peeling z kwasami aha. Po prostu rewelacja. Nie ma nic lepszego :)

Re: Mocny peeling do twarzy

Dla mnie domowej roboty peeling jest najlepszy, czyli kawa sypana + oczyszczajacy żel do mycia twarzy. Tylko trzeba uważać, by zbyt mocno nie trzeć skóry, bo drobinki kawy są naprawdę ostre. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Mocny peeling do twarzy

ja lubię ten

SUNEV MED ŻEL ROZPUSZCZAJĄCY NASKÓREK WIT C

Re: Mocny peeling do twarzy

Miya, ten nowy, różowy - jego można używać i jako mechanicznego, i jako enzymatycznego :)

Re: Mocny peeling do twarzy

miałam go bettia i niestety, ale na mnie on był dość sredni.

Re: Mocny peeling do twarzy

Super, dziękuję Wam za rady, zaraz przeglądnę propozycje :) 

Re: Mocny peeling do twarzy

A moze zrob sobie po prostu peeliing cukrowy? :D

Re: Mocny peeling do twarzy

A moze zrob sobie po prostu peeliing cukrowy? :D

2020-06-15 11:37:12 autor Trusiak

O nie! To jedne z gorszych rzeczy jakie można sobie zrobić. Peeling cukrowy jest bardzo mocny do skóry ciała, a co dopiero do twarzy. Zdecydowanie odradzam.Polecam peeling oczyszczający z Sylveco z korundem lub enzymatyczny z tołpy. Po tych dwóch peelingach efekt skórek znika :) 

K.K.

Re: Mocny peeling do twarzy

ja używałam kiedys tołpy, on miał dość mocne drobinki. Ale ja i tak nie polecam, to jest błędne koło. Spróbuj jednak jakiś enzymatycznych. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: