Mila

  • 2012-03-25, o 11:10
  • 242
  • 74 006
  • 53
  • 72

Re: Mila

fajna alternatywa dla mocno barwnych makijaży, bardziej naturalna

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Mila

Narazie pokusiłam się o dwukolorową podwójną kreskę. Od zewnątrz brązową. Na zdjęciu nie widac tego tak intensywnie jak na żywo. Przy okazji przetestowałam mój nowy skośny pędzelek do linera Essence do zrobienia miedzianej kreski. Sprawdził się całkiem przyzwoicie, aczkolwiek jestem bardziej przyzwyczajona do zwykłych pędzli do linerów, tych ołówkowych. Ten mógłby byc jeszcze nieco bardziej miękki. Ale wyszło w miarę precyzyjnie jak na moją rękę uważam. Podoba się wam ?

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Mila

Ciekawie prezentują sie te kreseczki, musze wypróbowac

Re: Mila

fajna może spróbujesz kolor niebieski lub zielony ?

Re: Mila

Może kiedyś spróbuję, na razie nie jestem przekonana do tych kolorów na moich powiekach, aczkolwiek musiałabym poszukac "tego" odcienia tych barw. Pistacjowy zielony mi się bardzo podoba. Lubuję się w dośc naturalnych odcieniach. Jeżeli chodzi o niebieski to nie umiem zdefiniowac odcienia, musiałabym go zobaczyc na żywo i powiedziec, że to ten. Póki co kombinuję z tym co mam, a umieszczam te najciekawsze propozycję.
Planuję kupic paletę magnetyczną Inglota, parę wkładów tej firmy, a także deportowac moje cienie z opakowań do owej paletki. Myślę, że to wygodna opcja.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Mila

te 2 makijaże z kreseczkami sa śliczne.. : i tak trzymaj..jesteś młodziutka,masz bardzo ciekawy typ urody,który jest oryginalny sam w sobie i niepotrzebne Tobie mocniejsze akcentowanie powieki..i druga sprawa -sztuką jest wykonać makijaż ,w którym twarz będzie wygladała nadal dziewczęco i naturalnie ,a jednocześnie przyciągała spojrzenia innych..superrr... brawo za precyzję i wykonanie:)

Re: Mila

Może kiedyś spróbuję, na razie nie jestem przekonana do tych kolorów na moich powiekach, aczkolwiek musiałabym poszukac "tego" odcienia tych barw. Pistacjowy zielony mi się bardzo podoba. Lubuję się w dośc naturalnych odcieniach. Jeżeli chodzi o niebieski to nie umiem zdefiniowac odcienia, musiałabym go zobaczyc na żywo i powiedziec, że to ten. Póki co kombinuję z tym co mam, a umieszczam te najciekawsze propozycję.
Planuję kupic paletę magnetyczną Inglota, parę wkładów tej firmy, a także deportowac moje cienie z opakowań do owej paletki. Myślę, że to wygodna opcja.

mila1195

pochwal się potem jakie cienie kupiłaś

Re: Mila

te 2 makijaże z kreseczkami sa śliczne.. : i tak trzymaj..jesteś młodziutka,masz bardzo ciekawy typ urody,który jest oryginalny sam w sobie i niepotrzebne Tobie mocniejsze akcentowanie powieki..i druga sprawa -sztuką jest wykonać makijaż ,w którym twarz będzie wygladała nadal dziewczęco i naturalnie ,a jednocześnie przyciągała spojrzenia innych..superrr... brawo za precyzję i wykonanie:)

katy24-24

Katy bardzo Ci dziękuję za ciepłe słowa

A jeżeli chodzi o tą planowaną paletkę to oczywiście umieszczę ją w moim wątku z jakimś nowym makeup\'em

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Mila

ładniutki jest ten makijaż z kreseczkami:)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

Re: Mila

Moja błyszcząca "triple-line"

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: