Mieszkania

  • 2016-12-09, o 07:34
  • 5
  • 2 832
  • 8
  • 2

Mieszkania

Witam WAS :)Witam czy  Radwanicach domy na sprzedaż można dostac w okazyjnej cenie ?Jestem zainteresowana zakupem.  Chce sprzedać mieszkanie większym mieście i zainwestować w domek. Proszę o sugestie!

Re: Mieszkania

a jakie woj. to jest ??

Re: Mieszkania

ja niestety sie nie orientuje

Re: Mieszkania

a jakie woj. to jest ??
2016-12-17 17:04:05 autor pimki

 

No właśnie?:)

Re: Mieszkania

Z tego co mi się wydaje to dolnośląskie. A dlaczego chcesz kupić dom? A może lepiej po prostu wygodniejsze miesszkanie? Bardziej nowoczesne i przestronne. My przez chwilę rozważaliśmy zakup domu, ale stwierdziliśmy, że chcemy żyć w centrum, a nie gdzieś daleko na przedmieściach. W Łodzi na przykład teraz Budimex buduje mega ładne apartamenty, w przepięknej okolicy, spokojnej i cichej: usunięto reklamę. Ze względu na to, że do tej pory mieszkaliśmy w malutkim (dużo za małym!) mieszkaniu, w końcu zdecydowaliśmy kupić jeden z tych apartamentów: usunięto reklamę. Najbardziej zależało na tym, żeby już w 2018 roku móc je już odebrać, bo życie dlużej w tym koszmarnym ścisku jest naprawdę niemożliwe! Może akurat w Twojej okolicy też są jakieś ciekawe oferty mieszkań ;)

Re: Mieszkania

Szukacie ładnych mieszkań do kupna i nie wiecie z jakiej oferty skorzystać ? Koniecznie przejrzyjcie ofertę dewelopera Ronson, mieszkania na sprzedaż super oferta mieszkaniowa ! Dodatkowo ciekawy artykuł dotyczący zmian lokatorskich w 2018 roku i inne ciekawostki mieszkaniowe i ceny. Warto poczytać na blogu :

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: