Mialenia - opinie

  • 2019-03-29, o 11:03
  • 6
  • 2 619
  • 5
  • 5

Mialenia - opinie

Hej wszystkim tutaj zebranym :) Nie jestem tutaj zbyt obyta, ale mam nadzieję, ze mi pomożecie :) mimo tego, ze staram się działać wszystkim co mam w domu ciezko mi się pobyć jednego problemu - brzydkiej i zmęczonej twarzy. Nie ukrywam, ze jestem blisko trójki z przodu i widze, że powoli twarz mi opada, a zwłaszcza policzki. Do tego jeszcze na czole mam trzy kreski, co nazywa się chyba zmarszczkami :D Jak na razie próbowałam wszystko domowymi sposowami, czyli robiłam sobie maseczki do twarzy, używałam olejków, robiłam ćwiczenia na mięśnie twarzy, tak by się co nieco poprawiło i do tego jeszcze przy olejowaniu masowałam te miejsca gdzie są zmarszczki. Efekty jakieś już są, ale nadal to nie jest zbyt dużo. Przeszukałam fora, strony internetowe i znalazłam mialenie o którą chciałabym Was zapytać - wato? Na razie spotykałam się z dość pozytywnymi opiniami, ale myślę że szkoda na oślep coś kupowac i raczej jeszcze chcę się upewnić. Może ktoś mi coś powiedzieć? Jakoś poradzić przy tym zakupie? Będe baaaardzo, ale to bardzo wdzięczna. Trzymajcie się i pozdrawiam ciepło :)
witam i pozdrawiam :)

Re: Mialenia - opinie

O ile się nie mylę to mam ten sam krem o którym ty mówisz :D On chyba tam ma ruszczyk, ekstrakt z lawendy, guarany i topoli :D Jeżeli to ten to jest bardzo fajny i działa, ale trzeba smarować twarz codziennie, dbać o nawodnienie organizmu no i masować.. zwłaszcza czoło o którym piszesz :)

Re: Mialenia - opinie

Pierwsze słyszę o tym kremie muszę to wypróbować

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Mialenia - opinie

O muszę poszukac informacji o tym kremie.

Re: Mialenia - opinie

Widze, ze w sumie że chociaż u jednej osoby coś świtać :D Pani Grabcio, a jak długo Pani czekała na jakieś efekty albo czy uczulał Panią ten krem? Mogałabym prosić o jeszcze jakieś informacje? :)

witam i pozdrawiam :)

Re: Mialenia - opinie

Nie używałam ale wydaje się całkiem spoko jeśli chodzi o jego skład :) 

Re: Mialenia - opinie

No i wyszło tak jak wyszło, ze nie czekałam na więcej odpowiedzi tylko ten krem kupiłam. Co prawda mam go jakoś od dwóch tygodni,. ale musze szczerze przyznać, że ładnie nawilża skórę i ją tak jakby.. ujędrnia, więc swoje zadanie raczej robi. Do tego właśnie jeszcze nakładam oeljki i masuję zmarszczki, więc myślę, ze po dłuższym okresie może zrobie zdjęcia na porównanie :D

witam i pozdrawiam :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: