Miałaś kiedykolwiek wypadek?

  • 2017-12-19, o 12:20
  • 12
  • 5 933
  • 9
  • 11

Miałaś kiedykolwiek wypadek?

Ja właśnie dziś rano dachowałam 

kkkkkk

Re: Miałaś kiedykolwiek wypadek?

Miałam. Nie polecam, zniszczone życie. Miałam w dzieciństwie, do dziś mam problemy ze zdrowiem. Samochód dachował, ja wypadłam przez okno pomimo zapietych pasów. Mam jedną nogę dłuższą od drugiej, problemy z kręgosłupem i kolanami. Wiem, że inni mają gorzej, dlatego staram się funkcjonować normalnie.

Re: Miałaś kiedykolwiek wypadek?

żadnego poważnego na szczęście nie

Re: Miałaś kiedykolwiek wypadek?

Tak, samochód stracił przyczepność , wpadliśmy na drzewo, odbił się od drzewa i wyrzuciło go na dach na ulicę w poprzek drogi. Straciliśmy przytomoność, ale przeżyliśmy. W trakcie gdy już było wiadomo, że kierowca nie da rady wyprowadzić samochodu nie czuliśmy nic, żadnego strachu, spokój. Pamiętam tylko jak jechaliśmy prosto na drzewo, światła je oświtliły i moje ostatnie słowa ...o drzewo... i więcej nie pamiętam nic.

Najgorsze było później, wszystko bolało, siniaki, wstrząsienie mózgu, mało brakowało abyśmy się powiesili na pasach. Na szyi miałam siniak jak pętli. Bardzo wazne jest aby pas nie był za wysoko. ( gdyby był troszkę wyżej byłoby po mnie )Wyregulujcie sobie.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Miałaś kiedykolwiek wypadek?

Nie

Re: Miałaś kiedykolwiek wypadek?

tak nie spwodowany przeze mnie, siedziałam obok. Samochód wpadł w poślizg uderzyliśmy w drzewo i dachowaliśmy.

Re: Miałaś kiedykolwiek wypadek?

Całe szczęście nic poważniejszego

:)

Re: Miałaś kiedykolwiek wypadek?

przeżyliśmy, straciliśmy przytomość, wstrząśnienie mózgu uraz psychiczny ale czas goi rany- wszystkie i jest już ok

Re: Miałaś kiedykolwiek wypadek?

nie, mam nadzieję że to się nie zmieni...

Re: Miałaś kiedykolwiek wypadek?

Na szczęście żadnego poważnego nie miałam. I oby tak zostało.

Blodka

Re: Miałaś kiedykolwiek wypadek?

Póki co nic poważnego się nie stało... Odpukać, odpukać...
K.K.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: