Meble na wymiar - czy ma to sens?

  • 2013-10-08, o 12:25
  • 38
  • 16 389
  • 28
  • 32

Meble na wymiar - czy ma to sens?

Meble na wymiar mają tę zaletę, że łatwiej zagospodarować przestrzeń, nie ma problemu, że coś nie pasuje, a do tego można samemu zaprojektować sobie wiele rzeczy. Ja tak zrobiłam z łazienką, narysowałam co bym chciała, a łazienka mała, więc wszystko ze sklepu albo nie pasowało, albo było zbyt "zawalaste" jak na takie pomieszczenie. Teraz mam meble pasujące, wykorzystujące przestrzeń i co ważne z taką ilością półek jakie chciałam i jakie są potrzebne, a nie tylko trzy małe jak spotyka się w gotowych nie raz

Troll multikonto

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Ja mam meble na wymiar w łazience i w kuchni i nie narzekam, bo według mnie warto było. Mam malutką łazienkę, więc dobrać do niej meble było wielkim problemem. W kuchni natomiast nie mogliśmy znaleźć mebli jakie sobie wymarzyliśmy, czyli takie układające się w literkę C i do tego jakiś ładny kolor (mięta lub limonka), więc narysowałam wraz z tatą (i poprawkami mamy) a tata stworzył dzieło, które służy nam dwa lata :)

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

bardzo fajna sprawa medle na wymiar

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

oczywiście ze ma sens

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

jasne że ma

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Meble na wymiar? Tam gdziekolwiek są jakieś rurki grzejne, gazowe, które wystają zza ściany to juz jest dobry powód aby zainteresować się czymś pod siebie niż zakupami w sieciówkach budowlanych. ;) 

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

to jest najlpesza opcja jeśli chodzi o meble, możemy je dosowac indywidualnie do naszych potrzeb, to bardzo wygodne

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

to jest ekstra rzecz

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Ma, bo każda kuchnia ma inny kształt

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Meble na wymiar to dobre rozwiazanie

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Myślę, że te gotowe też się nadają
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: