Meble na wymiar - czy ma to sens?

  • Temat zamknięty
  • 2013-02-25, o 15:07
  • 84
  • 27 716
  • 23
  • 25

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Muszę to jeszcze przemyśleć. Generalnie jestem za meblami na wymiar, ale pojawia się dylemat kasowy - czy chcemy aż tyle wydać na meble. Nie zależy mi, aby korzystać z tych samych kilkanaście lat. Może lepiej meble zmieniać co kilka lat? Sama już nie wiem ;/

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

ostatnio jak podlicze np...tanie torebki z ccc czy reserved itp i pomysle ze było mi zal na 1 porządna to wychodzę z założenia, że....

nie stac mnie na tanie rzeczy:(

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Muszę to jeszcze przemyśleć. Generalnie jestem za meblami na wymiar, ale pojawia się dylemat kasowy - czy chcemy aż tyle wydać na meble. Nie zależy mi, aby korzystać z tych samych kilkanaście lat. Może lepiej meble zmieniać co kilka lat? Sama już nie wiem ;/

raniec

Jeśli piszesz, że nie zależy Ci , aby korzystać z tych samych mebli kilkanaście lat, to chyba odpuść sobie takie drogie meble.. ja osobiście wolałabym kupić porządne, droższe meble i mieć je dopóki by się nie rozpadły, bo nie lubię przemeblowań itp. i nie chciałabym co jakiś czas bawić się w przestawianie, układanie nowych mebelków..

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Muszę to jeszcze przemyśleć. Generalnie jestem za meblami na wymiar, ale pojawia się dylemat kasowy - czy chcemy aż tyle wydać na meble. Nie zależy mi, aby korzystać z tych samych kilkanaście lat. Może lepiej meble zmieniać co kilka lat? Sama już nie wiem ;/

raniec

Jeśli piszesz, że nie zależy Ci , aby korzystać z tych samych mebli kilkanaście lat, to chyba odpuść sobie takie drogie meble.. ja osobiście wolałabym kupić porządne, droższe meble i mieć je dopóki by się nie rozpadły, bo nie lubię przemeblowań itp. i nie chciałabym co jakiś czas bawić się w przestawianie, układanie nowych mebelków..

podłączanie zlewu i sprzętów...kupno blatów- o nie...to nie dla mnie:) wole raz a dobrze:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Jeśli chcesz wszystko zmieniać i ustawienie też to sensu nie ma ale jeśli po 5 czy 10 latach ci się znudzą fronty czy blat to czemu nie zainwestować w takie na wymiar. Należę do osób którym szybko się nudzi, a raczej lubię zmiany chociaż małe więc tak czy inaczej postawiła bym na meble na wymiar i jedynie fronty jeśli już to bym zmieniała bądź nakleiła coś na nich. Kuchnia nie jest moim ulubionym miejscem i wolę kombinować z pokojem, sypialnią czy salonem:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

dokładnie- łatwiej zmienic dodatki niz całe meble...salon mam klasyczny- czasem zmieniam dywan lub dodatki, poduszki i wszystko jest inne..zamiast koronkowego recznie robionego przez mame obrusika daje modernistyczny bieżnik i proste świece blokowe- juz jest modern a nie rustykalny:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Meble na wymiar można zamawiać przez internet - wtedy wychodzi sporo taniej. Robisz projekt, podajesz wszystkie wymiary, wybierasz fronty, czyli wszystko to co normalnie, ale całość dostajesz spakowaną do domu. Nie słyszałaś o takiej opcji?

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

ojej, na taką niewiadomą chyba bym sie nie zdecydowała...nie umiałabym sama zamontować płyty grzewczej czy np zabudować lodówkę, zmywarkę, wszystko...no i zdjęcia mogą sie różnić w internecie a rzeczywistości- blaty inne...inna faktura...kiepski laminat

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Złożenie to nie problem, bo można ludzi zatrudnić, ale... pierwsze słyszę, żeby ktoś kupował meble na wymiar przez internet, no bo jak? Zresztą nie widziałam nawet, aby jakakolwiek firma coś takiego oferowała. Skąd to wzięłaś?

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Wiadomo, że meble na wymiar będą zawsze lepiej dopasowane itp. Lecz niestety takie meble są o wiele droższe niż te co możemy znaleźć w sklepie. Wszystko zależy od waszego portfela oraz od mieszkania. Niekiedy są takie mieszkania, że tylko i wyłącznie musza być meble na wymiar

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: