Mazidla.pl

  • 2012-03-22, o 17:00
  • 32
  • 12 727
  • 22
  • 28

Mazidla.pl

Hej. Czy ktoś ma może doświadczenia z produktami ze stronki mazidla.pl? Zamawiałyście coś? Co polecacie a czego nie?
Interesują mnie np. produkty do włosów (ktoś stosował oleje? jakie?) i do cery (maseczki, glinki, algi itp.). A jeśli używałyście innych produktów lub półproduktów to może podzielicie się opiniami?

Mademoiselle

Re: Mazidla.pl

ja jak zwykle niem używałam (muszę się przyznać, że kiepsko dbam o siebie jeśli chodzi o maseczki, glinki itp:() ale ogólnie o tej stronie słyszałam i wiem, że dziewczyny polecają

Re: Mazidla.pl

No właśnie, ja też słyszałam, że stronka i produkty cieszą się powodzeniem, ale chętnie dowiem się więcej, bo może akurat któraś z dziewczyn z forum wie coś więcej i nam napisze co warto zakupić

Mademoiselle

Re: Mazidla.pl

Ja mieszam sobie kosmetyki od4 lat.Zamawiając produkty także z tej strony.I to nie jest tak ,że można coś polecic albo nie.Trzeba wiedzieć co jest nam potrzebne,jaki mamy rodzaj włosów,jaką cerę.Czy do nawilżenia ,natłuszczenia itp.Każdy tam znajdzie coś dla siebie.Każdy składnik jest fachowo opisany.Receptariusz jest ogromny i każdy może ukręcić coś dla siebie.Bardzo polecam tę stronkę.

http://paznokciereni.blogspot.com/

Re: Mazidla.pl

ja równiez zakupuje różne kosmetyki z naturalnych sklepów internetowych szkoda ze u Lady make up nie ma takich

Re: Mazidla.pl

Strony o której mowa nie znam ale również lubie kosmetyki naturalne :)

Re: Mazidla.pl

Jeszcze nie korzystałam. 

Re: Mazidla.pl

kurde, nie slyszalma o takiej stronie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Mazidla.pl

Ja też nie

Re: Mazidla.pl

ja zamawiam ale z innych stronek z naturalnymi kosmetykami

Re: Mazidla.pl

Chetnie zajrze na ta stronke
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: