Matowa pomadka ?

  • 2016-02-10, o 20:37
  • 31
  • 6 874
  • 23
  • 25

Re: Matowa pomadka ?

Zerknij na zestaw Oh my lips od Eveline :) Tam jest konturówka z pomadką. Fajna jakość :) Pomadka nie zjada się, nie wysusza ust, masa ślicznych kolorów i łatwa aplikacja. Mam dwa kolorki- nudziak i czerwień- pieknie wygladaja na ustach ;)

Re: Matowa pomadka ?

Bardzo fajny jest ten zestaw oh my lips, konturówka konturówką, ale formuła tej pomadki jest taka, że daje mat, jednocześnie nie wysusza ust, co dla mnie jest mega plusem.

Re: Matowa pomadka ?

Ja polecam pomadke Bell. Świetnie matowa do tego wytrzymuje na ustach kilka godzin bez poprawek a do tego tanioszka. Mała gama kolorystyczna to jedyny minus

Re: Matowa pomadka ?

maybelline matte ink - dla mnie hit

Re: Matowa pomadka ?

Ta pomadka jest świetna, potwierdzam, kupiłam z ciekawości, ale pewnie jeszcze dokupię kilka kolorów.

Re: Matowa pomadka ?

Matt Magic Eveline, bardzo ładne odcienie i dobra trwałość, a cena przystępna, bo kosztuje niecałe 20 złotych.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Matowa pomadka ?

Mialam ostatnio matową pomadke w plynie z Ingrid, kolor czerwony, swietna pigmentacja, szybko zasycha na ustach i długo się utrzymuje.

Re: Matowa pomadka ?

Rouge edition z Bourjois 

:)

Re: Matowa pomadka ?

ja proponuję iglot, pomadka w płynie mat. Bardzo długo utrzymuje się na ustach, własciwie cały dzień jeśli nie jemy nic tłustego. Wtedy delikatnie od środka ściera się. na szklankach nie zostawia śladów. Cena 40-50 zł ale warto, kolory też piękne

Re: Matowa pomadka ?

Te z wibo naprawdę dają radę

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: