Mascara

  • 2013-11-20, o 20:58
  • 51
  • 14 838
  • 21
  • 34

Mascara

Czy mozecie mi polecic mascare, ktorej sie nie czuje, ktora nie bedzie mnie irytowac, bedzie sobie siedziec na moich rzesach a ja jej nie bede zeskrobywac, rozkruszac palcami ? Czy jak nigdy nie uzywalam to juz sie juz nie przyzwyczaje ?

Re: Mascara

Myślę, że z firmy Clinique będzie dla Ciebie dobra. Ostatnio miałam okazję przetestować i daje delikatny efekt i nie ma ciężkości na rzęsach.

Re: Mascara

A nie pamietasz ktora ? Bo ja tu widze w Douglasie 6 roznych No i dzieki

Re: Mascara

To był ten http://www.douglas.pl/douglas/Makija%C5 ... 06387.html
Są też tu 3 opinie do tego tuszu, że się nie kruszy i nie sypie.

Re: Mascara

O, sliczne dzieki

Re: Mascara

Ja polecam maskarę Rimmela Lash Accelerator. Na allegro można dostać ją za "śmieszne" 15 zł. W Rossmannie kosztuje około 30 zł. Uwielbiam ten tusz. Ładnie rozdziela rzęsy, nie kruszy się, nie zasycha. Polecam.

Dobry wygląd jest wyrazem szacunku dla innych, a przede wszystkim dla nas samych.

Re: Mascara

Niestety nie skorzystam bo Rimmel to jedna z najgorszych firm jakie znam

Re: Mascara

Absolutnie się nie zgodzę . Przy moich rzęsach się sprawdził lepiej niż Lancome i inne ... Co kto lubi .

Dobry wygląd jest wyrazem szacunku dla innych, a przede wszystkim dla nas samych.

Re: Mascara

Nie musisz sie zgadzac bo co odpowiada Tobie nie musi mi odpowiadac. Mialam troche kosmetykow Rimmel i pooddawalam, mi nie pasuja i tyle

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Mascara

co odpowiada Tobie nie musi mi odpowiadac.

megi1828

No więc właśnie dlatego napisałam, że się nie zgadzam , bo mi akurat odpowiada. Błędne koło.

Dobry wygląd jest wyrazem szacunku dla innych, a przede wszystkim dla nas samych.

Re: Mascara

RedBlush z ciekawosci poczytalam sobie opinie tez innych tuszy z Clinique, to w sumie najlepiej wychodzi ten, ktory mi podalas i jeszcze Clinique, Lash Doubling Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający), ponoc ma bardzo wygodna szczoteczke do krotkich wloskow i kacikow, ale musi to byc normalna wielkosc a nie te malutkie podrozne opakowania. Jeszcze nie wiem na ktora sie zdecyduje. Ponoc nawet przy nalozeniu kilku warstw ( mi wystarczy jedna) rzesy sa nadal lekkie i to by mi pasowalo

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: