Marzy mi sie kolor wlosow JASNE BORDO jaki szampon pomoze?

  • 2013-11-25, o 21:49
  • 51
  • 42 262
  • 22
  • 36

Re: Marzy mi sie kolor wlosow JASNE BORDO jaki szampon pomo

Jest taka dziewczyna- wizażystka, kręci filmy na YT- może znacie- Red Lipstick Monster. Ona ciągle zmienia kolory włosów, a zapytana o to, czy jej to nie szkodzi- odparła, że to specjalny rodzaj farby, która nie ma wody utlenionej i tylko otacza włosy, a nie w nie wnika. Dodam, że Ewa (red Lipstick Monster) zmienia kolor włosów wciiąż i wciąż na kolejne bajkowe odcienie- ostatnio przy samej skórz emiała bakłażan, przechodzący w różne odcienie różu, pomarańczu, pastele. Ma dość cienkie włosy- delikatne i mówi, że jej ta farba wręcz poprawiła stan. To może być coś w rodzaju henny. A kolory paleta ma imponujące- wszelkie pastele i granaty, bordo też.

Może więc skoczcie na jej kanał i zapytajcie o tą farbę...na pewno pomoże:) z jej filmików wiem, że planuje kolejny- właśnie o tych farbach:)

zdjęcia na włosach REWELACJA https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Marzy mi sie kolor wlosow JASNE BORDO jaki szampon pomo

Ale ona chyba za każdym razem robi to w profesjonalnym salonie Chyba nie o to motylkowi chodziło.
Swoją drogą wygląda to tragicznie,aż dziwię się że tak jej słodzą

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Marzy mi sie kolor wlosow JASNE BORDO jaki szampon pomo

ale ten szampon można kupić poza salonem i wykonac koloryzację w domu:) co do Ewy- nie wyobrażam sobie piercerki, która będzie miałą złote warkoczyki- do jej stylu bycia pasuje, przynajmniej jest "jakaś"

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Marzy mi sie kolor wlosow JASNE BORDO jaki szampon pomo

Mnie się akurat podoba to jak RLM wygląda w kolorowych włosach- pasuje to do niej ale sama jako tak nie lubię eksperymentować z kolorami i tego nie robię. Syoss ma fajne farby i dobrze koloryzujące jeśli można to tak nazwać (z koloru mysiego/brązowego z siwym zrobił ładny blond- ciemniejszy niż ten na zdj w linku).
http://www.snobka.pl/artykul/farby-do-w ... olor-10031

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Marzy mi sie kolor wlosow JASNE BORDO jaki szampon pomo

Zastanawiam sie nad tym odcieniem z seri profesjonalnej LOREAL hicolor odcien "magenda "Ale raz sie zycie jak sie nie spobuje to nie bedzie sie wiedzialo jak sie wyglada ,a pozniej w starszym wieku okolo 40 stki juz nie wypada az tak eksperymetowac

ALE -jakie sa przeciwskazania waszym zdaniem do zafarbowania wlosow tym odwaznym odcieniem ? Jakiemu typowi urody najbardziej bedzie pasowal ten odcien komponowal sie ? z chlodnym typemu ,urody czy z cieplym ?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Marzy mi sie kolor wlosow JASNE BORDO jaki szampon pomo

Przecież to bez znaczenia jakim typem jesteś,bo czerwienie występują w tonacji chłodnej jak i ciepłej
Dużym minusem czerwieni jest wypłukiwanie.Moja siostra miała czerwone włosy i musiała bardzo uważać na kolor.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Marzy mi sie kolor wlosow JASNE BORDO jaki szampon pomoze?

nie lubie takich kolorów włosów choc niektórym pasują

Re: Marzy mi sie kolor wlosow JASNE BORDO jaki szampon pomoze?

Niektórzy w takich kolorach wyglądają świetnie ;)

Re: Marzy mi sie kolor wlosow JASNE BORDO jaki szampon pomoze?

nie umiem sobie jakoś wyobrazić młodej dziewczyny w takim kolorze

Khadi ma odcienie mahoniowe właśnie wyglądające jak bordo i czerwone. zawsze mozna pomieszać 2 ;). Tyle że niestety jest to trwały sposób
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: