Marzena-makijażyki :)

  • 2012-07-05, o 18:23
  • 106
  • 36 212
  • 41
  • 65

Re: Marzena-makijażyki :)

Kolejna moja propozycja, jest to makijaż bardziej delikatny, na codzień. Kolorki takie bardzo kojarzą mi sie z latem A najbardziej z zachodem słońca- takich tez kolorków użyłam- błekit, fiolet i rudy Komentujcie Bardzo fajnie czyta sie komentarze z uwagami czy propozycjami co zmienić. Chetnie spróbuje czegoś nowego i poprawie to co robie źle, ale wiecie jak to jest- czasem samemu nie dostrzega sie pewnych rzeczy

BUZIAKI:*
Ps. Sorki za odbitą maskarę na powiece ale zauwazyłam ją dopiero na zdjeciach na komputerze...

Re: Marzena-makijażyki :)

Kolejna moja propozycja, jest to makijaż bardziej delikatny, na codzień. Kolorki takie bardzo kojarzą mi sie z latem A najbardziej z zachodem słońca- takich tez kolorków użyłam- błekit, fiolet i rudy Komentujcie Bardzo fajnie czyta sie komentarze z uwagami czy propozycjami co zmienić. Chetnie spróbuje czegoś nowego i poprawie to co robie źle, ale wiecie jak to jest- czasem samemu nie dostrzega sie pewnych rzeczy

BUZIAKI:*
Ps. Sorki za odbitą maskarę na powiece ale zauwazyłam ją dopiero na zdjeciach na komputerze...

marzena000

uwagi nie będzie ,bo nie ma sie do czego przyczepic ...bardzo fajne połaczenie kolorkow..identyczny ten cien niebieski mam z rimmela..rudy tez mam z jakiejs nie firmowej palety 5 cieni,,na pewno jutro bedziesz moją inspiracją:):)mi sie bardzo podoba..

Re: Marzena-makijażyki :)

Jest niesamowity ! bardzo mi się podoba pomysł i inspiracja. Przyjrzałam się dokładnie - "słońce powoli topiące się w morzu" przepiękny i cudowne roztarcie, kolory idealnie się przenikają tak trzymaj !
....Może teraz jakiś wschód słońca .....

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Marzena-makijażyki :)

Dziękuje bardzo za tak miłe opinie :*

To może wstawie jeszcze jeden. Zielono mi

Re: Marzena-makijażyki :)

coraz lepsze robisz te makijaże..a zielony cień ,jest po prostu boski... no i wyczarowany kształt "kociego oka" ładnie sie prezentuje....)czekam na wiecej propozycji...

Re: Marzena-makijażyki :)

Cudownie świetlisty. Ta zieleń z opalizującymi złotymi drobinkami przypomniałam mi o choince i Bożym Narodzeniu. Czytałam też dzisiaj książkę akurat o tym szczególnym czasie zupełnie w opozycji do panującego lata

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Marzena-makijażyki :)

Dziękuje Mnie ten zielony kojarzy sie bardziej z taką trawką wiosenną i z pierwszymi promieniami słoneczka. Albo z takim zielono złotym jabuszkiem

Re: Marzena-makijażyki :)

[quote="katy24-24" no i wyczarowany kształt "kociego oka" ładnie sie prezentuje....) [/quote]

co do tego kociego oka- lubie ten ksztalt bo koryguje jakoś tam moją opadającą powiekę i podnosi spojrzenie. Jak się użyje fajnych kolorków to może wiele pomóc...

Re: Marzena-makijażyki :)

Bardzo ladnie:) ale szczegolnie spodobal mi sie ten z blekitem-sliczny:)

zmiana adresu bloga !!! zapraszam na www.pasjonatkaania.blogspot.com

Re: Marzena-makijażyki :)

A próbowałaś może kreski eyelinerowej lekko uniesionej do góry. To świetnie robi na opadającą powiekę.
Akurat dziś zrobiłam sobie taki makeup "letni od niechcenia" nieskomplikowany. Próbowałaś kiedyś ? może Tobie także byłoby ładnie
Wybacz, że w Twoim wątku wrzucam "coś swojego". Mam nadzieję, że się nie pogniewasz

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: