Marcelina Zawadzka - nowa Miss Polonia

  • 2011-12-14, o 12:14
  • 43
  • 13 346
  • 23
  • 35

Marcelina Zawadzka - nowa Miss Polonia

Mamy nową Miss Polonia! 10 grudnia wybrano nią Marcelinę Zawadzką - piękną dziewczynę i studentkę naszej uczelni, czyli Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia
Tu możecie zobaczyć jej zdjęcie: http://tnij.com/ReXEa

Jak Wam się podoba nowa Miss? Spełnia Wasze oczekiwania co do "najpiękniejszej Polki"?

Re: Marcelina Zawadzka - nowa Miss Polonia

A ja dodam, że ona jest z mojego miasta. Jest wnuczką mojej sąsiadki (sie będę teraz lansować, a co ). A co do jej urody to ja się wypowiadać nie będę, bo uroda to pojęcie względne Każdy jest piękny na swój sposób

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Marcelina Zawadzka - nowa Miss Polonia

Popieram Caenthe. Nie dla każdego piękno znaczy to samo a to z tego powodu iż każdy ma swój gust

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Marcelina Zawadzka - nowa Miss Polonia

Marcelina bardzo piękna dziewczyna jak dla mnie od początku była moją faworytką.
Nie przypomina wam byłej Miss Rozalki Mancewicz (która akurat pochodziła z mojego miasta Białegostoku) ?
Moim zdaniem dziewczyny są baaardzo podobne, dla dowodu dołączam zdjęcie obu pań

Re: Marcelina Zawadzka - nowa Miss Polonia

Pierwsze skojarzenie jakie miałam to właśnie ich podobieństwo ;p widocznie jury gustuje tylko w blondynkach ;p

Re: Marcelina Zawadzka - nowa Miss Polonia

Pierwsze skojarzenie jakie miałam to właśnie ich podobieństwo ;p widocznie jury gustuje tylko w blondynkach ;p

ladymakeup

W tym roku podobnie jak i poprzednim to widzowie wybierali Miss jury tylko podpowiadało

Re: Marcelina Zawadzka - nowa Miss Polonia


...ale faktycznie Marcelina była foworytką jury

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Marcelina Zawadzka - nowa Miss Polonia

Wygladają jak bliżniaczki

Re: Marcelina Zawadzka - nowa Miss Polonia

Wow są bardzo podobne

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Marcelina Zawadzka - nowa Miss Polonia

Wydaje mi się ze dopiero teraz Marcelina zyskała sławę, według mnie dopiero teraz jest jej czas ;)

Re: Marcelina Zawadzka - nowa Miss Polonia

jest prześliczna:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: