Manicure tytanowy

  • 2015-08-27, o 17:02
  • 40
  • 20 412
  • 29
  • 38

Manicure tytanowy

Miałyście styczność z manicurem tytanowym? Jesteście zadowolone z efektu, czy może kompletnie was rozczarował? Dla tych z Was, które nie wiedzą, jest to ponoć trwalsza metoda niż żele czy hybrydy. Dodatkowo do jej wykonania nie potrzeba lampy UV a czas wykonania to tylko ok 45 minut. Jednak najlepsze jest to, że manicure tytanowy ma odżywiać naszą płytkę paznokcia i dostarczać jej witamin. Ja zastanawiam się nad pójściem do kosmetyczki, jednak najpierw chętnie poczytam Wasze opinie :)

Re: Manicure tytanowy

Nigdy wcześniej  nie słyszałam o takim manicure ;(

Re: Manicure tytanowy

W życiu nie słyszałam o czymś takim, ale brzmi epicko. :P

Re: Manicure tytanowy

Też jeszcze o tym nie słyszałam, ale brzmi interesująco. 

Re: Manicure tytanowy

Najpierw paznokcie pokrywane są bazą. A potem każdy palec po kolei wkładam do pojemnika z drobniutkim pudrem. Szybko zdecydowałam się na czarny z połyskiem, ale do wyboru jest mnóstwo kolorów. Puder przykleja się idealnie do płytki. Aby odcień był nasycony, powtarza się to dwa razy. W składzie tego pudru jest przede wszystkim dwutlenek tytanu, który można spotkać także w kosmetykach kolorowych i kremach do opalania, polimer akrylowy, by utwardzić płytki i oczywiście kolorowe pigmenty.

snobka.pl

 

Czyli w sumie to taka wzbogacona mieszanka do paznokci akrylowych. Brzmi fajnie, tylko jakoś tak niepopularne w sklepach manicure. Cena? Problemy z formowaniem przy wydłużaniu?

Re: Manicure tytanowy

Wcześniej nie słyszałam ale jeśli ktoś coś wie z doświadczenia to chętnie poczytam ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Manicure tytanowy

Piwerwsze słyszę o czymś takim ;)

Re: Manicure tytanowy

osobiście nigdy nie probowalam, ogladalam tylko filmiki na YT. mi za to hybryda wystarcza gdyż nie odpryskuje a zmieniam tylko i wyłącznie ze względu na odrost. 

drt

Re: Manicure tytanowy

również pierwsze słysze

Re: Manicure tytanowy

ulalala, nie słyszałam, czas poczytać

Re: Manicure tytanowy

Wow! Coś nowego... Ciekawe ;)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: