Manicure/Pedicure

  • 2013-09-11, o 20:21
  • 52
  • 18 348
  • 38
  • 46

Manicure/Pedicure

Hej kochane Założyłam ten wątek, abyśmy wspólnie się na nim aktywnie udzielały, tzn wzajemnie sobie pomagały rozwiązując razem problemy i doradzały sobie Jak widać, wątek ten nazywa się manicure/pedicure. Możecie tu pisać o wszystkim, tzn aby tylko dotyczyło manicure/pedicure. Więc może ja zacznę. W pierwszej kolejności chciałabym, abyście przedstawiły i opisały dokładnie jak robicie sobie krok po kroku manicure - pielęgnację paznokci (pedicure będzie w postach później). Możecie także załączać zdjęcia i linki. Zachęcam i zapraszam do aktywnego udzielania się na forum i miłej zabawy!

Re: Manicure/Pedicure

Tego typu posty są już na forum, kiedyś też wstawiałam mój sposób malowania paznokci.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Manicure/Pedicure

Oki Nitka24, właśnie znalazłam Twój wątek i posty o robieniu manicure - pielęgnacji paznokci a mam pytanko dziewczyny, jak robicie sobie francuski manicure? Możecie to opisać? Będę Wam bardzo wdzięczna za opisy

Re: Manicure/Pedicure

Do francuskiego podobnie przygotowuje paznokcie, końcówkę maluję białym lakierem z normalnej grubości pędzelkiem- staram się zrobić to jednym pociągnięciem i w miarę równo. Miejsca gdzie coś mi nie poszło koryguję spiczastym wcikiem nasączonym zmywaczem (może być zmywacz w pisaku). Czekam aż dobrze wyschnie i maluje cielistym lub bezbarwnym w zależności od tego na co mam ochotę i na koniec utwardzacz. Nie lubię używać pasków bo mi nie wychodzi tak jak bym chciała:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Manicure/Pedicure

ja tak po prostu lece bilaym lakierem koncowki i wyrownuje paleczka kosmetyczna zamoczona w zmywaczu

Re: Manicure/Pedicure

Dzięki za odpowiedzi A jak robicie pedicure stóp ? Możecie to opisać krok po kroku ? Możecie dołączyć jakiś link albo fotki

Re: Manicure/Pedicure

A ja zawsze robię manicure i pedicure tylko w salonie. Moje paznokcie nie są ładne, a więc potrzebuję pomocy specjalisty. Znalazłam nawet tani sposób na chodzenie do salonu. Wyszukuję kupony rabatowe na manicure/pedicure w salonie blisko domu lub pracy, kupuję i już na następny dzień mam idealny, profesjonalnie wykonany manicure. Ja korzystam z usuniecie reklamy . Zawsze byłam zadowolona z jakości obsługi klienta, ale radzę najpierw sprawdzić opinie o salonie

Masz zamiar tak w kazdym poscie spamowac ?

Re: Manicure/Pedicure

Podpowiedzicie mi, czy mozna kupić same paseczki do malowania końcówek, bez lakierów? Jeśli tak, to gdzie, jakich firm?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Manicure/Pedicure

Do francuskiego podobnie przygotowuje paznokcie, końcówkę maluję białym lakierem z normalnej grubości pędzelkiem- staram się zrobić to jednym pociągnięciem i w miarę równo. Miejsca gdzie coś mi nie poszło koryguję spiczastym wcikiem nasączonym zmywaczem (może być zmywacz w pisaku). Czekam aż dobrze wyschnie i maluje cielistym lub bezbarwnym w zależności od tego na co mam ochotę i na koniec utwardzacz. Nie lubię używać pasków bo mi nie wychodzi tak jak bym chciała:)..???

GuL

Re: Manicure/Pedicure

Podpowiedzicie mi, czy mozna kupić same paseczki do malowania końcówek, bez lakierów? Jeśli tak, to gdzie, jakich firm?

2013-10-13 11:37:33 autor McCelesta2333

Ja paseczki do malowania paznokci kupiłam na Allepaznokcie, mają duży wybór jeśli chodzi o kształt, więc napewno każdy znajdzie coś dla siebie :)

Re: Manicure/Pedicure

ja obecnie maluje sobie pzznokcie na jeden kolorek ,wczesniej podcinam i piłuję następnie nawilżam i za pół godziny maluje lakierem a i oczywiście wycinam skórki

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: