Małe syfki na czole

  • 2017-10-05, o 19:24
  • 14
  • 7 070
  • 12
  • 13

Małe syfki na czole

Hej dziewczyny mam problem jak pewnie kilka z was. Mianowicie rozchodzi się o te małe wkurzające syfki na czole. Da się je wyciskac Ale wtedy wyskakuja takie nieprzyjemne długie syfki albo są twarde. Nie wiem co mam na to poradzić. Może macie jakieś skuteczne produkty albo sposoby na to ustrojstwo. Chcę się tego pozbyć bo nie wygląda to ładnie zwłaszcza że dbam o cerę i nie wiem jak temu zaradzić :( help

Re: Małe syfki na czole

Spróbuj kupić Benzacne w aptece. Swego czasu wyleczył mi mój wysyp syfków na czole. Teraz stosuję punktowo i nadal działa znakomicie.

Re: Małe syfki na czole

jest jeszcze coś na to w aptece, ja sobie kupowałam, to jest taka pasta do mycia twarzy, tylko mi nazwa gdzieś uleciała :(

Re: Małe syfki na czole

a tak z ciekawosci, masz grzywke?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Małe syfki na czole

Spróbuj kupić Benzacne w aptece. Swego czasu wyleczył mi mój wysyp syfków na czole. Teraz stosuję punktowo i nadal działa znakomicie.

2017-10-06 09:02:38 autor jagodach

 rownież polecam tą maść

Re: Małe syfki na czole

Bardzo polecma kosmetyki arbonne . Zwalczą wszystko

Re: Małe syfki na czole

jest jeszcze coś na to w aptece, ja sobie kupowałam, to jest taka pasta do mycia twarzy, tylko mi nazwa gdzieś uleciała :(

2017-10-06 19:32:10 autor pudra

Ziaja ma dobrą, świetnie oczyszcza.

Re: Małe syfki na czole

zacznij nakładać... miód i przemywaj buzię szałwią. Mają właściwości antybarkeryjne (silne!) więc może pomoże :)

Re: Małe syfki na czole

Maseczki niektóre głęboko oczyszczające można na noc nakładać punktowo. Potrafią działać cuda. 

Re: Małe syfki na czole

najlepiej maseczki i parówki

Re: Małe syfki na czole

Tylko o nawilżaniu trzeba pamiętac, bo jeśli skóra jest sucha to maseczki oczyszczające moga podrażniać. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: