Makijaże Madziulki

  • 2013-10-12, o 22:04
  • 64
  • 24 547
  • 34
  • 52

Makijaże Madziulki

Cześć Dziewczyny
Jestem nowa na forum, ale po długich namysłach postanowiłam podzielić się z Wami jednym z moich makijaży. Ciekawa jestem co o nim myślicie Ja bardzo lubię przeglądać prace innych forumowiczek. Można się zainspirować

Re: Makijaże Madziulki

Witaj Madziulka Bardzo ladny i delikatny a poza tym to moje ulubione kolory, wczesniej wolalam zielen a teraz troche mi sie odmienilo.

Re: Makijaże Madziulki

Dziękuję za opinię Na tym zdjęciu makijaż wygląda na delikatny, w rzeczywistości jest dużo mocniejszy. Zdjęcie jest zrobione telefonem, nie jest najlepszej jakości, więc niestety nie oddaje intensywności kolorów. Ja też uwielbiam fiolety - mam do nich słabość, mam wtedy wrażenie, że moje oczy są zielone. Pozdrawiam

Re: Makijaże Madziulki

Ok, szkoda ze nie moge zobaczyc jak wyglada na zywo . Rowniez pozdrawiam

Re: Makijaże Madziulki

Postaram się zrobić kiedyś zdjęcia makijażu aparatem - ale nie tym w telefonie Może wtedy będzie więcej widać. W każdym razie miło mi, że mogę się z kimś podzielić swoją twórczością

Re: Makijaże Madziulki

Dziewczyny mam jeszcze takie zdjecie mojego makijażu, myślę że jest troszke lepsze od poprzedniego Z góry dziekuje za wszystkie opinie Pozdrawiam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaże Madziulki

Gdzie ta fotka ? Czekamy

Re: Makijaże Madziulki

Już jest

Re: Makijaże Madziulki

Ok, juz widze. Mysle ze na obu dobrze widac

Re: Makijaże Madziulki

Jedno z moich ulubionych cieniowań i ten fiolet mmm...

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA MÓJ BLOG:http://makeupbyhanexxx.blogspot.com/ORAZ FANPAGE:https://www.facebook.com/makeupbyhanex

Re: Makijaże Madziulki

Faktycznie fiolet jest cudowny! Kolor pochodzi z matowej paletki Sleek Ultra Matte V2 polaczylam go z granatem z tej samej paletki oraz z matowym bezem Inglota. Na środku ruchomej powieki nalozylam trochę rozswietlacza Mary Lou chociaż na zdjeciu w ogóle go nie widać

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: