Makijaże Dorota R.

  • 2012-11-27, o 21:29
  • 79
  • 27 429
  • 34
  • 58

Makijaże Dorota R.

Witam wszystkich!
Tak oglądam Wasze makijaże i postanowiłam zamieścić swoje... a co tam!
Zdjęcia nie są najlepsze, robie je telefonem dlatego prosze o wyrozumiałość...

Na sam początek jesienny makijaż..

Makijaże Dorota R.

kolejne..

Re: Makijaże Dorota R.

Fajnie, że odważyłaś się!:) makijaż bardzo ciekawy - kolory idealne na jesień czekamy na więcej!!

Makijaże Dorota R.

zdjęcia kiepskie ale uda się dostrzec ten prosty ale bardzo efektowny makijaż..

Makijaże Dorota R.

dzisiejszy...

Re: Makijaże Dorota R.

Fajnie, że odważyłaś się!:) makijaż bardzo ciekawy - kolory idealne na jesień czekamy na więcej!!

ladymakeup

Dziękuje za miłe słowa Moniko )

Re: Makijaże Dorota R.

Wow, ale ty masz wielkie oczy Ten ostatni fajny, idealnie zgrany z twoim typem kolorystycznym. Pierwszy bardzo ciekawy. Czekam na więcej

Re: Makijaże Dorota R.

Fajnie, że się zdecydowałaś Dziewczyny udzielają naprawdę trafnych rad

Jesienny makijaż jest ekstra! Wygląda jak prawdziwy, jesienny liść!

Zapraszam na mojego bloga: http://sunshinenaska.blogspot.co.ukoraz na kanał na YouTube: https://www.youtube.com/user/sunshineNaska

Re: Makijaże Dorota R.

wczorajszy czekoladowy make up
niestety nie widac tu pomarańczy- a makijaz wlasnie byl pomaranczowo brązowy

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaże Dorota R.

faktycznie, pomarańczy nie widać ;/ ale środkowa powieka mieni się na inny kolor jakby więc to pewnei on ;p a dolna pow. jak podkresliłaś? bo nie widać na foto ;/

Re: Makijaże Dorota R.

faktycznie, pomarańczy nie widać ;/ ale środkowa powieka mieni się na inny kolor jakby więc to pewnei on ;p a dolna pow. jak podkresliłaś? bo nie widać na foto ;/

ladymakeup

Dolnej powieki w ogóle nie podkreslilam bo najczęściej rzadko to robię ze względu na to ze nie podobam się sobie z zarysowana linia, moje oczy wtedy wyglądają zdecydowanie na mniejsze i zamknięte - nie lubię tego efektu, nawet jak zastosuje biala kreskę w lini wodnej.

CO do zdjęć to w lutym mam urodziny i czekam na aparat wiec za jakiś czas mam nadzieję ze zdjęcie będą takie jakie powinny

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: