Makijaże Avlime

  • 2012-05-13, o 17:27
  • 136
  • 43 814
  • 29
  • 64

Re: Makijaże Avlime

Trochę to kwestia oświetlenia (a raczej słabej matrycy mojego aparatu...), a trochę kwestia ukraińskich cieni... Nie są zbyt dobrze napigmentowane Poza tym kolor khaki zawsze jest trochę szarawy. Odcień różu, którego używam, też nie jest bardzo różowy, bo z moją "miłością" do tego koloru dość szybko by taki intensywny cień wylądował w koszu Może jak się kiedyś dorobię porządniejszej palety, będę się bardziej bawić kolorami

Re: Makijaże Avlime

rozumiem .. ja sama nie mam dobrej paletki. Mam tylko kilka pojedynczych cieni i to tyle. ale w najbliższym czasie mam zamiar kupić coś lepszego

Re: Makijaże Avlime

Avlime, to Twój naturalny kolor oczu?! Przepiękne! Zazdroszczę ci tej zieleni tęczówek ! Prześliczny kolor!!!

-----------------------"A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?" (Albert Einstein)

Re: Makijaże Avlime

Nie bijcie, debiut mój Po obejrzeniu wielu instruktarzy na vlogu LadyMakeup postanowiłam spróbować i ja. Na pierwszy ognień: makijaż w stylu Tarji Turunen

Avlime

Świetne !! uwielbiam Tarję Turunen, kocham jej wyraziście podkreslone, mroczne oczy

Re: Makijaże Avlime

Kolejna inspiracja Tarją Turunen. Tym razem starałam się odwzorować makijaż z koncertu, który trafił na jej DVD.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaże Avlime

Dwa kolejne zrobione w przypływie "kreatywności" - zdjęcia niestety z komórki


Re: Makijaże Avlime

Drugi - kocie oko na imprezę


ciekawe, czy ktokolwiek to czyta

Re: Makijaże Avlime

ppp fajne to kocie oko ;p

Re: Makijaże Avlime

Ale ty mi przypominasz ELENI piosenkarke fajne czarne włoski Bardzo ładne makijaze

Re: Makijaże Avlime

Ale ty mi przypominasz ELENI piosenkarke fajne czarne włoski Bardzo ładne makijaze

MIKA23

faktycznie, widac jakieś podobieństwo ;p

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: